Loading...
btc
BTC
0.11%
Bitcoin
67.213,47 USDT
eth
ETH
-0.09%
Ethereum
3.514,47 USDT
bch
BCH
-0.12%
Bitcoin Cash
394,97 USDT
xrp
XRP
-0.24%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
0.26%
Litecoin
73,22 USDT
bnb
BNB
0.59%
Binance Coin
596,62 USDT
sol
SOL
0.2%
Solana
173,97 USDT
avax
AVAX
-0.06%
Avalanche
29,09 USDT
ada
ADA
-0.01%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
0.42%
Poladot
6,36 USDT
doge
DOGE
-0.63%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
-0.38%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Coin
  3. Cardano ADA için daha kötü bir senaryo olabilir mi?

Cardano ADA için daha kötü bir senaryo olabilir mi?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano ADA günlük kaybı %8 oldu,  ancak bundan sonrasını birlikte göreceğiz.

 

Cardano, akıllı sözleşme ve  ölçeklenebilirlik endişelerinin ardından 3 doların altına düştü, ama ADA için ne kadar daha  kötü senaryolar olabilir?

 

Cardano, bu yıl kripto para birimi topluluğunda en çok konuşulan blockchain’lerinden biri oldu. Başlangıç, özellikle Bitcoin’in enerji tüketimi seviyesi hakkında devam eden tartışmaların bir sonucu olarak enerji sürdürülebilirliği endişeleri gündeme geldiğinde start aldı.

 

Aylar geçti ve Cardano kripto konuşmalarına hakim oldu. Çok yakın bir zamanda Cardano, uzun zamandır beklenen Akıllı sözleşme işlevini test ağına tanıttı. Cardano’yu Ethereum ve Solana’nın beğenileriyle aynı seviyeye getirecek olan PoS algoritması kısa bir süre sonra ortaya çıkacak. Bununla birlikte, Cardano’nun akıllı sözleşmesinin düşük performans gösterdiğinin ortaya çıkmasının ardından küçük bir sorun yaşayabilir ve bu doğal.

 

Cardano ADA, Akıllı sözleşme endişelerinin arasında  3 doların altına düştü

 

“Yani ADA akıllı sözleşmeleri başarısız oldu. Baskı altında bir şeyi aceleye getirdiğinizde olan budur. Imo’yu piyasaya sürmek için 4 yıl az bir süre. Belkide 8 yıl beklemek gerekiyordu. Çünkü kriptoda bir şey vaat etmek, direk sunmaktan her zaman daha iyidir, umutları yüksek tutar”.

 

Yukarıda alıntılanan açıklama, Cardano test ağındaki DeFi projelerinin ağ sınırlamaları nedeniyle DeFi işlemlerini gerçekleştiremediği son gelişme nedeniyle Cardano ağını eleştiren birçok kullanıcı yorumundan biridir. Görünüşe göre, blok başına yalnızca bir işlem gerçekleştirilebilir. Bazı kullanıcıların, ilk güncellemede meydana gelen sorunlardan zaten şikayet ettiği bildirilmişti.

 

Twitter’daki başka bir takipcinin belirttiği gibi, soruna herhangi bir çözüm bulunması, ağın merkezileşmeye doğru düşmesini gerçekleştirecektir.

 

Bilginiz olsun, piyasa geri çekiliyor ADA, Cardano akıllı sözleşmelerinin gerçekten işe yaramadığı haberlerine odaklanıyor. Temel mimari (UTXO) nedeniyle akıllı sözleşme başına blok başına yalnızca 1 txn yapabilir. başka herhangi bir düzeltme merkezileştirme gerektirir. ADA  piyasa değeri olarak 3. kriptodur ve bu unutulmamalıdır”.

 

Düşük performansın bir sonucu olarak, ADA’nın fiyatı bir miktar değer kaybetti. Sekiz gün önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.10 dolara ulaştıktan sonra, ADA şimdi 2.38 dolara düştü ve günlük kayıplar %8’in üzerine çıktı.

 

cardano ada

 

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson daha önce bu iddialara yanıt vermişti, ancak piyasa oyuncuları, ancak piyasa oyuncuları, onun bu sorunun belirsiz ve zararsız bir sorun olduğunu söyleyerek verdiği yanıttan memnun değiller. Kripto Twitter, izleyicilerden ve ADA yatırımcılarından gelen duygularla dolup taşmaya devam ederken, eleştirmenler şimdi konuyu tartıyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.