1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Cardano ADA fiyatında ayılara dikkat! Önemli seviyeye yaklaştı

Cardano ADA fiyatında ayılara dikkat! Önemli seviyeye yaklaştı

Cardano ADA fiyatında ayılara dikkat! Önemli seviyeye yaklaştı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano ADA fiyatı baskı altında ve fiyat analizi önemli seviyelere işaret ediyor. ADA fiyatı analizi ve Cardano fiyat grafiğinde yaşananların ayrıntılarına bakalım.


Cardano ADA fiyatında ayılara dikkat! Önemli seviyeye yaklaştı

Cardano fiyat analizi şunu gösteriyor. ADA fiyatı sadece bir günlük toparlanma çabalarından sonra yeniden düşüş trendine devam ediyor. Cardano, 11 Eylül’den bu yana aşağı yönlü hareket ediyor. Ancak dün 0.462 dolarda destek buldu. Fiyat da bir miktar toparlandı. Toparlanma süreci ise sadece bir gün sürdü. Satış baskısı ortaya çıkarken, fiyat bugün yeniden düşmeye başladı. Ayılar fiyatı 0.469 dolara çekti. Kripto para daha fazla gerileyebilir. Böylece 0.460 dolar seviyesi yeniden test edilecek.

İlgili – Cardano ADA kullanıcıları için 3 kritik tarih: Vasil güncellemesi yol haritası

ADA fiyatı için en yakın destek

Cardano fiyatı bugün yeniden değer kaybı yaşıyor ve 0.469 dolara kadar geriledi. Bu gerilemeye rağmen yakında önemli bir destek seviyesi var ve bu destek 0.466 dolarda. Burası boğalar için ilk savunma hattı. Ardından ise daha aşağıda ikinci ve daha güçlü destek 0.458 dolarda görünüyor. Bundan dolayı önümüzdeki saatlerde ADA fiyatı bu desteği de test etmeye yönelebilir. Piyasa değeri de 0.91 oranında düştü. Tüm bunlar yaşanırken Cardano işlem hacmi bugün yüzde 22.92 oranında düştü.

Cardano ADA fiyatında ayılara dikkat! Önemli seviyeye yaklaştı

ADA/USD 1 gün grafiği

İlgili – Vasil’e rağmen Cardano neden yükselmiyor?

ADA fiyatında volatilite bir miktar arttı. Bunu Bollinger bantlarında görüyoruz. Bantlar son günlerde genişlemeye başladı. Şimdi üst bant 0.521 dolarda ve kripto para fiyatı için direnci temsil ediyor. Alt bant ise 0.426 dolar seviyesinde ve burası da kripto para için destek görevi görüyor. Hareketli ortalamalar (MA) ise şu an fiyatın üzerinde ilerliyor ki bu da ADA fiyatı için negatif işaretlerden biri.

RSI indikatörü de düşmeye devam ediyor. Bu düşüş 11 Eylül’den bu yana devam ediyor. RSI şu an 46 seviyesinde işlem görüyor ve bu da nötr bölgesinin altında olduğu anlamına geliyor. RSI’daki düşüş yönlü eğim ise piyasada devam eden satış baskısının işareti.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: