1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Büyük Bitcoin balinalar pusuya yattı, dikkat!

Büyük Bitcoin balinalar pusuya yattı, dikkat!

Büyük Bitcoin balinalar pusuya yattı, dikkat!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Büyük Bitcoin balinalar  neler planlıyor?  Bitcoin mevcut hızda güçlü ellere geçmeye devam ederse, dünyanın çoğunun anlayamadığı parabolik bir yükseliş başlayacak.

 

Büyük Bitcoin balinaların hareketiyle  BITCOIN fiyatı  “iki kat şişirilebilir ” 

 

Bitcoin fiyatının 50.000$’a yaklaşmasıyla birlikte, momentum piyasaya geri döndü ve güçlü eller her zamankinden daha fazla bitcoin biriktirdi. Kartlarda 2013 tarzı iki kat şişirilmiş bir fiyat beklentisi var.

 

2013 döngüsü, altı aydan daha kısa bir sürede %1,750 gibi şaşırtıcı bir yükselişe geçmeden önce, bitcoin fiyatının en yüksek seviyelerden %75 düştüğünü gördü. Rallinin aynı performansla tekrar gerçekleşeceğini değil, geleneksel dört yıllık yükseliş ve düşüş döngüsü içinde patlayıcı bir “iki kat şişirilme” olacağını öne sürüyor.

Büyük Bitcoin balinalar Büyük Bitcoin balinalar pusuya yattı, dikkat!

Piyasa, 2013’e kıyasla oldukça benzer bir döngüden geçti, ilk parabolik yükseliş, agresif bir yeniden birikim ve parabolik yükselişten önce büyük miktarda madeni para likit hale geldi.

 

Bitcoin mevcut hızda güçlü ellere geçmeye devam ederse, dünyanın çoğunun anlayamadığı parabolik bir yükseliş başlayacak. Bugün yaklaşık 1 trilyon dolarlık bir varlığa sahip olan Bitcoin, 2022’de nispeten kolaylıkla 5 trilyon dolarlık bir varlığa yükselebilir.

 

Sonuçta, bitcoin’e akan 1 $’lık sermaye, varlığa sadece 1 $’lık piyasa değerinden çok daha fazlasını ekler ve çoğu piyasa katılımcısının elinde tuttuğu boğa piyasası sırasında, bitcoin’in gerçekleşen değerine piyasa değeri yukarı doğru patlar. Sermayenin% 1’i küresel borç fonlarından güvenli bir liman olarak bitcoin’e akarsa, küresel ekonomi, yönetim kurulu genelinde fiyatların artmasına neden olan büyük tedarik zinciri kesintileri yaşar.

Büyük Bitcoin balinalar Büyük Bitcoin balinalar pusuya yattı, dikkat!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.