fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analistten Ethereum, Ripple ve Cardano tahmini!

Ünlü analistten Ethereum, Ripple ve Cardano tahmini!

Ünlü analistten Ethereum, Ripple ve Cardano tahmini!
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto dünyasının yakından tanıdığı ve takip ettiği ünlü analist Ethereum, Ripple ve Cardano’nun da aralarında bulunduğu kripto paralar için tahminde bulundu. Detaylar ve analizler haberimizde.

Ünlü analistten Ethereum, Ripple ve Cardano tahmini!

Tanınmış kripto stratejisti ve tüccarı Scott Melker, sosyal paylaşım platformu Youtube’da aboneleri için çektiği yeni bir videoda bazı altcoinler için tahminlerde bulundu.

Analistin, Ethereum, Ripple ve Cardano tahminler dikkat çekici. Melker, altcoinlerin lideri olan Ethereum’un 3,330 dolarlık direnci kırması durumunda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,384 doların üzerine çıkabileceğini belirtti. Ethereum yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 3,305 dolardan işlem görüyor.

“Nihayetinde ETH’nin 3.000 dolar tuttuğunu görmek istiyoruz. Birkaç kez dokunmuş olsa da 3,330 doları geçemiyor. Bunun üzerine çıkması yükselmeye devam etmesi demek.”

Cardano için de konuşan ünlü analist, ADA’nın 2,47 dolarlık direnci kırdıktn sonra bu noktayı destek olarak da test ettiğini ve artık önünün açık olduğunu belirtiyor. Melker ADA için biraz mübalağalı bir tahmin yaparak “bundan sonrası gökyüzü” diyor. ADA anlık olarak 2,79 dolardan işlem görüyor.

Bkz: Cardano haberleri ve son dakika gelişmeleri

Melker, Ripple’ın (XRP) kilit bir seviyeye sahip olduğunu tutması durumdan bir patlama yapacağını savunuyor. Analistin belirttiği kilit seviye ise 1,10 dolar. XRP anlık olarak 1,11 dolardan işlem görüyor.

“Eğer 1,10 dolar tutarsa, fiyatın 1,50 dolara, 1,70 dolara, nihayetinde neredeyse 2 dolara çıkmasını beklemeliyiz.”

Yatırımcının radarındaki bir diğer kripto para ise Binance Coin (BNB). Melker, kripto borsası Binance’in kripto parası olan BNB’nin ağır direnç alanları ile karşı karşıya olduğunu belirtti.  Ancak BNB konusunda iyimser ve tüm zamanların en yüksek seviyesini tekrar ziyaret edeceğini tahmin ediyor.

Melker’in radarındaki son madeni para Terra (LUNA). elker, merkezi olmayan finans ödeme ağının, daha düşük zaman diliminde bir boğa bayrağı modelinden çıktıktan sonra 50 dolara kadar çıkabileceğini söylüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.