1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analiste göre bu kripto paraların sahipleri heyecanlanmalı!

Ünlü analiste göre bu kripto paraların sahipleri heyecanlanmalı!

Ünlü analiste göre bu kripto paraların sahipleri heyecanlanmalı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Austin Arnold, bu kripto paraları ellerinde tutan yatırımcıların heyecanlanması gerektiğini belirtti. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu kripto paraların sahipleri heyecanlanmalı!

Geçtiğimiz hafta içi kripto piyasasında bir yükseliş rüzgarı esti. Piyasa üzerindeki ölü toprağını atarken hafta sonu bir düzeltme ile başladı. Lider kripto para birimi Bitcoin, son 24 saat içerisinde %2,12 değer kaybetti. BTC, yazının kaleme alındığı anlarda 42,200 dolardan işlem görüyor.

Altcoin cephesinde de durum Bitcoin ile aynı ve bu kripto paralarda hafta sonun ilk günü düşüşte. Ancak bu düşüşün ortasında bazı altcoinlerin yatırımcılarını heyecanlandıran bir tahmin geldi.

İlgili: Metvaerse nedir, geleceği nasıl?

Ünlü kripto analiz kanalı Altcoin Daily’inin analisti Austin Arnold, Metaverse, NFT ve DeFi coinlerine sahip olan yatırımcıların çıkan son haberlere heyecanlanması gerektiğini belirtti. Arnold, moda devi Gucci’nin Ethereum tabanlı Metvaverse projesi The Sandbox’ta arazi aldığını ve buna benzer birçok haberin piyasayı sarmaladığını açıkladı.

Arnold’a göre Gucci’nin blok zincirinde sanal moda satma planı, Ethereum (ETH) ve The Sandbox için harika bir haber. Ayrıca ünlü analist bir DeFi platformu olan Algorand’ın daha önce JPMorgan ve Nasdaq’ta çalışan Staci Warden’i CEO yaptığını ve bunun Algorand vakfı için çok iyi bir iş olduğunu vurguladı.

İlgili: The Sandbox nedir, geleceği nasıl?

“Bu Algorand Vakfı için büyük bir kazanç. Warden, geleneksel finans dünyasında yoğun deneyime sahip, şimdi Algorand’ın CEO’su.”

Altcoin Daily sunucusu ayrıca Snoop Dogg’un Gala (GALA) ile olan son ortaklığına dikkat çekti. Dünyaca ünlü Kaliforniyalı rapçi GALA zinzirinde NFT Lp yapacak.

İlgili: GALA nedir, geleceği nasıl?

2021 yılında dünyada NFT rüzgarı esti. Piyasa o kadar hızlı bir dönüşüm gösteriyor ki geldiğimiz noktada Metvarse’ün hızlı gelişimine tanıklık ediyoruz. 2022 yılının en çok konuşulan olaylarının başında Metaverse’ün dünyayı etkisi altına alan hızlı gelişimi gelecek gibi görünüyor. Dünyanın önde gelen büyük şirketleri şimdiden birbiri ardına Metaverse projelerini tanıtıyor.

İlgili: NFT nedir?

Kaynak

Etiketler: