fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bu kripto para 6 ayda yüzde 2,800 yükseldi – Almaya değer mi?

Bu kripto para 6 ayda yüzde 2,800 yükseldi – Almaya değer mi?

Bu kripto para 6 ayda yüzde 2,800 yükseldi – Almaya değer mi?
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum’un ölçekleme sorununa potansiyel çözüm sunmasıyla bilinen kripto para bu yılın kazananları arasında. Kripto para altı aylık zaman diliminde yüzde 2,800 değer kazandı.


Bu kripto para 6 ayda yüzde 2,800 değerlendi

Her ne kadar en popüler altcoinler arasına adını yazdıramasa da Polygon (MATIC) bu yıl değer kazanma rekoru kırıyor.

Polygon (MATIC) tokenin yükselişi

Altı ay önce bir Polygon (MATIC) tokeni 0.03 dolar değerindeydi. Şimdi fiyatı 0.93 dolar civarında ve bu da yüzde 2,800 oranında bir yükseliş demek. Bu yükselişin ne kadar büyük olduğunu anlatmak için şöyle bir hesaplama yapalım. Altı ay önce fiyat 0.03 dolarken 10,000 dolarlık MATIC alsaydınız şimdi değeri yaklaşık 300,000 dolar olurdu.

Polygon (MATIC) tokenin yükselişi

Her ne kadar çok popüler olmasa da Polygon’un şimdiden büyük destekçileri var. Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban da bu kripto parayı destekleyerek yatırım yapanlardan biri. Bu kripto paraya yatırım yapmadan önce nasıl bir coin olduğunu ayrıntılı öğrenin.

İlgili – Polygon nedir, MATIC token nasıl çalışır ve kripto paranın geleceği var mı?

Polygon satın almaya değer mi?

Polygon ilgi çeken kripto para yatırımlarından biri. En başta Ethereum ile ilgili bir dizi büyük sorunu çözmekle çok faydalı bir proje. Bundan dolayı Polygon ağındaki faaliyetler de hızla yükseldi. Mayıs’ın sonunda Ethereum’dan çok fazla günlük işlem sayısına ulaşmıştı. Günlük işlemlerde Binance Smart Chain’i de geçti.

Polygon şimdi iyi bir durumda olan kripto para. Ancak gelecekte de böyle kalabilecek mi? En başta ETH 2’nin çıkması ve rakiplerinin yükselmesi projeye büyük darbe vurabilir.

Kripto paralar yüksek volatiliteden dolayı riskli yatırımlardır. Polygon da farklı değil. MATIC fiyatı bir süre yükseldikten sonra Mayıs ayında tüm zamanların en yüksek değerini (ATH) görmüştü. Ancak o zamandan sonra yüzde 65 oranında düşüş yaşadı.

Eğer yüksek riskli yatırımlara açıksanız ve Polygon’un da parlak geleceği olduğunu düşünüyorsanız, MATIC token yatırımı iyi bir fikir olabilir. Kripto para yatırımı ile her zaman para kaybetme riskiniz olduğunu unutmayın. Bundan dolayı portföyünüzdeki Polygon miktarını (yüzde 5 ya da en fazla yüzde 10) ile sınırlayın. Kaybetmeyi göze alamadığınız miktardan fazla da yatırım yapmayın.

İlgili – MATIC teknik analizi: Polygon boğaları geri mi dönüyor?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: