1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analiste göre bu Ethereum tabanlı altcoin yükselişe devam edecek!

Ünlü analiste göre bu Ethereum tabanlı altcoin yükselişe devam edecek!

Ünlü analiste göre bu Ethereum tabanlı altcoin yükselişe devam edecek!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Cantering Clark, Ethereum tabanlı bir altcoinin göstergelerinin çok iyi olduğunu belirtti. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre Ethereum tabanlı altcoin patlama yapacak!

Kripto piyasası haftanın ilk gününe yatay bir görünüm de başladı. Geçtiğimiz hafta kripto yatırımcıları uzun bir aranın ardından yüksek seviyeleri görmüştü. Kripto paralar genel olarak bu seviyeleri koruyor.

Bitcoin, 46,000 dolar seviyesinde konsolide oluyor. Lider kripto para birimi yazının kaleme alındığı anlarda 46,200 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Ethereum ise 3,500 doların biraz üzerinde fiyatlanıyor. Şu anda 3,502 dolar olan Ethereum, 421 milyar dolarlık bir piyasa değerine ve %19,5’lik bir dominasyon oranına sahip. Ethereum, uzun süre 2,500-2,700 dolar seviyesinde birikim gerçekleştirdikten sonra mart ayının ortasından beri yükseliş halinde. ETH, üzerinde çalışan projelerde bu yükselişten nasibini alıyor. Ünlü analist, Ethereum tabanlı bir altcoin’in piyasadaki en iyi tabloya sahip olduğunu söyledi.

Ethereum fiyat hareketleri (aylık)

altcoin Ünlü analiste göre bu Ethereum tabanlı altcoin yükselişe devam edecek!

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Kripto dünyasında yakından takip edilen bir analist olan Cantering Clark, piyasanın genel durumunda göstergeleri yükseliş işaret eden bir altcoini takipçileri ile paylaştı.

Analistin dikkat çektiği altcoin, algoritmik bir stabilcoin sistemi olan Frax’ı (FXS). Cantering Clark, FXS’in öncelikle 42 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinin üzerinde kapanış yapması gerektiğini belirtti. Altcoin, son 24 saat içerisinde 42,67 doları gördü ancak bir miktar geri çekildi. Bu fiyatın üzerinde bir kapanış altcoin için yeni bir rallinin fitilini ateşleyebilir.

FXS, yazım anında Coinmarketcap verilerine göre 38 dolardan işlem görüyor. 280 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olan FXS, toplam değeri 2,158 trilyon dolar olan kripto piyasasının en değerli 123’üncü varlığı durumunda.

Haftalık Frax (FXS) fiyat hareketleri

altcoin Ünlü analiste göre bu Ethereum tabanlı altcoin yükselişe devam edecek!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.