1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriChainlink Haberleri
  3. Bu coin piyasayı sallayabilir!

Bu coin piyasayı sallayabilir!

Bu coin piyasayı sallayabilir!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bir coin var ki, uzmanlara göre harekete geçer geçmez arkasından pek çok coini de sürükleyecek ve devasa bir atılım gerçekleştirecek. Hangi coin bu dersiniz?

Bu coin harekete geçerse!

Kripto piyasası yaşadığı şokun ardından yeniden toparlanmaya başladı. Bu yeni yükseliş trendinde hangi coinler atağa geçecek?

Bu hafta başında 300 bin takipçisiyle tanınmış kripto uzmanı Elliot Wainman, teknik analizler doğrultusunda bir coinin bitcoine karşı harekete geçip oracle coinlerinde bir patlamaya neden olacağını söyledi. Peki bu coin hangisi? Uzmanın sözünü ettiği coin Chainlink. Nisan ayında analist Wainman LINK/BTC paritesinin hızlanmaya hazırlandığını söylemişti. Popüler trader Chainlik’in parabolic hareketinin düşük hacimli coinlerde bir boğa koşusunu tetikleyeceğini vurguluyor.

https://twitter.com/elliotrades/status/1384258956340518912?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1384258956340518912%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.cryptoglobe.com%2Flatest%2F2021%2F04%2Fcrypto-analyst-says-chainlink-link-seems-primed-to-break-out-against-bitcoin%2F

You Tube kanalında 21 Nisan tarihinde yayınladığı videoda Wainman Chainlink’in belli coinlerin de yararlanacaağı bir dalga etkisi oluşturacağından söz ediyor.

İlgili:Fenomen analistten Chainlink 2.0 ile patlayacak 6 coin

“ Bitcoin ve Link grafiğine bakarsanız göreceksiniz ki LINK diplerden sıçrama hazırlığı içinde, fazlasıyla bir birikim elde etti ve artık yukarı doğru çıkmanın zamanı geldi. Eğer bunu yaparsa LINK değer olarak muazzam bir artış yaşamış olacak. Bu ne zaman gerçekleşirse, LINK ne zaman önemli ölçüde ilerlerse oracle coinlerine yol açmış olacak. Bu durumda DeFi coinleri için bir kamçı görevi görmüş olacak.”

Oracle coinlerinden iki tanesi özellikle büyük kazanımlar için öne çıkıyor; Oraichain (ORAI) ve  OptionRoom (ROOM):

“inanıyorum ki Chainlink harekete geçtikçe çok büyük bir hacim büyüklüğüne neden olacak. Bazı oracle coinleri özellikle de düşük hacimli olanlar inanılmaz hareketler sergileyecekler. Oraichain ve OptionRoom, iki düşük hacimli coinler, bana göre bu iki coin muazzam kazanımlar elde edecekler. Dürüst olmak gerekirse bütün oracle coinler ayağa kalkacak gibime geliyor, tabi bu konuda LINK başı çekecek.

Chainlink fiyat durumuna buradan ulaşabilirsiniz

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.