fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Fenomen analistten Chainlink 2.0 ile patlayacak 6 coin
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Fenomen analistten Chainlink 2.0 ile patlayacak 6 coin

Fenomen analistten Chainlink 2.0 ile patlayacak 6 coin
0

Geçtiğimiz günlerde Sergey Nazarov Chainlink 2.0 whiteparper’ı açıkladı. Ünlü analist EllioTrades LINK coinle birlikte yükselecek coinleri açıklıyor.

Fenomen analistten Chainlink 2.0 ile patlayacak 6 coin

Chainklink, Chainlink 2.0 lansmanı ile birlikte “Hibrit Akıllı Sözleşme” dönemini başlatıyor. Hibrit akıllı sözleşmeler blockchain dışı datalarla blockchain içi dataların birlikte prosesiyle ilgili bir süreç. Chainlink 2.0 ile birlikte gelen Merkezsiz Oracle Network (DON) yeni sistemin mimarisini yani Nazarov’un değişiyle MetaLayer’i oluşturacak. Chainlink yeni akıllı sözleşme modelinin DeFi’yi bu yıl 500 milyar dolarlık bir alan haline getireceğine inanıyor.

Ünlü Youtuber, bunun gerçekleşmesi durumda Chainlink’in 3. numaralı coin koltuğu için en büyük adaylardan biri haline gelebileceğini savunuyor. Ayrıca, yine analiste göre, oracle ve DeFi alanı coinleri de önemli hacimler kazanabilirler.

 

chainlink

 

LINK coin ve takipçileri

Ünlü analist uzun süredir takipçilerine LINK coin almalarını ve uzun vadeli tutmalarını önerdiğini hatırlatıyor.

Analistin Chainlink ile birlikte popülerliğinin artacağına inandığı projeler, öncelikle diğer oracle ve DeFi projeleri. Ünlü Youtuber, Chainlink’in boğa koşusuna başladığında diğer oracle projelerini de beraberinde sürükleyeceği görüşünde.

Fenomen analist, API3, DIA ve BAND protokolün yeni oracle lideri olma adayları olarak açıklıyor. Ayrıca ORAI ve OptionRoom da potansiyeli olan projeler.

 

Chainlink boğaya dönerse, [diğer] oraclelar da döner.

 

Ünlü Youtuber’ın Nazarov’un önerdiği 500 milyar dolarlık DeFi sezonu tekrar geldiğinde patlayacağını düşündüğü ilk proje Unit Protocol New (DUCK). DUCK protokolün en önemli artısı uygun gaz ücretleri ve yine analistin tabiriyle son derece başarılı akıllı sözleşmeleri.

 

Canlı LINK fiyatı: $ 25.26

İlgili: Chainlink LINK coin fiyat tahmini 2020-2025

İlgili: Chainlink LINK coin nedir? Yatırım yapılır mı?

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: