1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bu altcoinler 2022’de ünlü analistin radarında olacak!

Bu altcoinler 2022’de ünlü analistin radarında olacak!

Bu altcoinler 2022’de ünlü analistin radarında olacak!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Benjamin Cowen, 2022 yılında radarında olacak altcoinleri açıkladı. Detaylar ve altcoinlere ilişkin teknik veriler haberimizde.

Bu altcoinler 2022’de ünlü analistin radarında olacak!

2021 yılının son günlerini yaşıyoruz. Kripto ekosistemi için tarihi bir yılı geride bırakırken analistlerin yeni yıla ilişkin tahminleri gelmeye devam ediyor. Ünlü kripto analisti Benjamin Cowen, yeni bir Youtube yayınında 2022’de yüksek performans beklediği altcoinleri açıkladı.

Piyasada isabetli tahminleri ile bilinen analist Youtube’da 1,18 milyon abonesi bulunan Altcoin Daily kanalında konuştu. Analist katman-1 blok zincir projelerinin odağında olduunu belirtti.

Listesinin ilk sırasında alanının lideri olan Ethereum (ETH) bulunuyor. Ethereum, 2021 yılında büyüleyen bir performans sergiledi. Son güncelleme ile Ethereum 2.0’a giden yolda büyük bir aşamayı daha geride bıraktı. 2021 yılının başından bu yana %404’lük bir artış sağlayan kripto para yazını kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 3,725 dolardan işlem görüyor.

Ethereum yıllık grafik

altcoin

Analist, aynı zamanda Polygon (MATIC), Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Avalanche’a (AVAX) dikkat çekiyor.

Polygon (MATIC), 2021 yılında destansı bir performans gösterdi. 2021 yılının başından bu yana %14,340 artış gösteren kripto para 27 Aralık’ta 2,92 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. MATIC, anlık olarak 2,55 dolardan işlem görüyor.

MATIC yıllık grafik

altcoin Bu altcoinler 2022’de ünlü analistin radarında olacak!

İlgili: Polygon (MATIC) fiyat tahmini

Ayrıca Cowen’in listesinde üst sıralarda yer alan Cardano (ADA) ise bu yıl %650 değer kazandı. 2,92 dolarlık ATH’ye ulaşan kripto para analiste göre 2022 yılında daha da değerlenecek. ADA, 1,36 dolardan işlem görüyor.

ADA yıllık grafik

altcoin Bu altcoinler 2022’de ünlü analistin radarında olacak!

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Cowen’in dikkat çektiği diğer altcoinlerden olan Polkadot 28 dolardan, AVAX, 104,35 dolardan, Solana (SOL) 175 dolardan ve Terra (LUNA) ise 86,24 dolardan işlem görüyor. Cowen, bu altcoinlerinin tamamının projelerine güvendiğini ve performanslarını artıracağını öngörüyor. https://egfwd.com

“Takip ettiğim başlıca projeler Cardano, Polkadot, Avalanche, MATIC, LUNA, Solana. Sadece ilk 10 veya 20’ye bakarsanız yanlış gitmek gerçekten zor. Katman-1’leri ve birkaç katman-2 projeyi takip etmek için kahin olmaya gerek yok.”

 

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: