okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.51%
Bitcoin
68.746,69 USDT
eth
ETH
0.16%
Ethereum
3.850,91 USDT
bch
BCH
0.75%
Bitcoin Cash
473,93 USDT
xrp
XRP
-0.3%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
0.28%
Litecoin
83,67 USDT
bnb
BNB
0.04%
Binance Coin
601,90 USDT
sol
SOL
0.93%
Solana
170,25 USDT
avax
AVAX
-0.18%
Avalanche
36,95 USDT
ada
ADA
0.59%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.04%
Poladot
7,37 USDT
doge
DOGE
1.43%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
4.9%
Shiba Inu
0,00 USDT

Google’ın eski CEO’suna göre bu altcoin rakiplerinin bir adım önünde!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Google’ın eski CEO’su Eric Schmidt, SmartCon 2022’de katıldığı söyleşide bir altcoin projesinin rakiplerinin bir adım önünde olduğunu belirtti. Detaylar haberimizde.

Google’ın eski CEO’suna göre bu altcoin rakiplerinin bir adım önünde!

Eski Google CEO’su Eric Schmidt, Chainlink yaratıcısı Sergey Nazarov ile SmartCon 2022’de bir söyleşiye katıldı. Eric Schmidt, Chainlink’in (LINK) üstün teknolojiye sahip olduğunu ve rakiplerine göre bir adım önde olduğunu söyledi.

İlgili: Chainlink (LINK) nedir, geleceği nasıl?

Ünlü CEO, 2000’lerin başındaki teknoloji devlerinin gelişmeleri herkesten önce yakalayabildiğini ve rakiplerinin etkili bir şekilde önüne geçtiğini belirtti.

altcoin

 

“Günün sonunda, Web2’de kazanan şirketler daha iyi teknolojilerdi. Çalışmak için daha fazla sermaye koydular ve daha hızlı hareket ettiler ve daha hızlı ölçeklendiler. Bunlar ağ işletmeleri, bu şirketlerin biraz ilerlemesi ve yeniliği yakalaması ile arkadan gelenlerin onları yakalaması çok zor olur. Chainlink olarak erken ve çok akıllı olduğunuz için açıkçası, oraya önce siz girdiniz, bu yüzden önde olan kişinin bakış açısından görüyorsunuz. Dolayısıyla Web3’te yeni şeylerin girdiği aynı dinamiği göreceğinizi düşünüyorum.”

Schmidt, son yılların teknoloji devlerini başarılı kılan özelliklerin aynısının Chainlink için de geçerli olduğunu sözlerine ekledi.

İlgili: Chainlink (LINK) fiyat tahmini

“Daha iyi teknolojiye sahipler ve daha iyi ölçekleniyor. Şimdi bir bilgisayar bilimcisi olarak konuşuyorum. Mimariyi doğru yapmalısın, böylece kullanıcı sayın çok hızlı artabilir. Bunlar, Chainlink için bir tahmin değil. Gözlemlerimi paylaşıyorum.”

Chainlink (LINK), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 7,28 dolardan işlem görüyor. LINK, 3,5 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile toplam hacmi 941 milyar dolar olan kripto ekosisteminin en değerli 23’üncü varlığı. LINK, son 24 saat içerisinde yatay bir seyir izlerken son yedi günde %6,35 değer kaybetti.

Chainlink (LINK) fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

altcoin

 

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.