1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Google’ın eski CEO’suna göre bu altcoin rakiplerinin bir adım önünde!

Google’ın eski CEO’suna göre bu altcoin rakiplerinin bir adım önünde!

Google’ın eski CEO’suna göre bu altcoin rakiplerinin bir adım önünde!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Google’ın eski CEO’su Eric Schmidt, SmartCon 2022’de katıldığı söyleşide bir altcoin projesinin rakiplerinin bir adım önünde olduğunu belirtti. Detaylar haberimizde.

Google’ın eski CEO’suna göre bu altcoin rakiplerinin bir adım önünde!

Eski Google CEO’su Eric Schmidt, Chainlink yaratıcısı Sergey Nazarov ile SmartCon 2022’de bir söyleşiye katıldı. Eric Schmidt, Chainlink’in (LINK) üstün teknolojiye sahip olduğunu ve rakiplerine göre bir adım önde olduğunu söyledi.

İlgili: Chainlink (LINK) nedir, geleceği nasıl?

Ünlü CEO, 2000’lerin başındaki teknoloji devlerinin gelişmeleri herkesten önce yakalayabildiğini ve rakiplerinin etkili bir şekilde önüne geçtiğini belirtti.

altcoin

 

“Günün sonunda, Web2’de kazanan şirketler daha iyi teknolojilerdi. Çalışmak için daha fazla sermaye koydular ve daha hızlı hareket ettiler ve daha hızlı ölçeklendiler. Bunlar ağ işletmeleri, bu şirketlerin biraz ilerlemesi ve yeniliği yakalaması ile arkadan gelenlerin onları yakalaması çok zor olur. Chainlink olarak erken ve çok akıllı olduğunuz için açıkçası, oraya önce siz girdiniz, bu yüzden önde olan kişinin bakış açısından görüyorsunuz. Dolayısıyla Web3’te yeni şeylerin girdiği aynı dinamiği göreceğinizi düşünüyorum.”

Schmidt, son yılların teknoloji devlerini başarılı kılan özelliklerin aynısının Chainlink için de geçerli olduğunu sözlerine ekledi.

İlgili: Chainlink (LINK) fiyat tahmini

“Daha iyi teknolojiye sahipler ve daha iyi ölçekleniyor. Şimdi bir bilgisayar bilimcisi olarak konuşuyorum. Mimariyi doğru yapmalısın, böylece kullanıcı sayın çok hızlı artabilir. Bunlar, Chainlink için bir tahmin değil. Gözlemlerimi paylaşıyorum.”

Chainlink (LINK), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 7,28 dolardan işlem görüyor. LINK, 3,5 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile toplam hacmi 941 milyar dolar olan kripto ekosisteminin en değerli 23’üncü varlığı. LINK, son 24 saat içerisinde yatay bir seyir izlerken son yedi günde %6,35 değer kaybetti.

Chainlink (LINK) fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

altcoin

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.