1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Bu altcoin porjesinde fiyatı etkileyen önemli gelişmeler yaşanıyor!

Bu altcoin porjesinde fiyatı etkileyen önemli gelişmeler yaşanıyor!

Bu altcoin porjesinde fiyatı etkileyen önemli gelişmeler yaşanıyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Katman-1 blok zinciri Algorand cephesinde altcoinin fiyatını etkileyen önemli gelişmeler yaşanıyor. Detaylar ve Algorand (ALGO) teknik verileri haberimizde.

Bu altcoin porjesinde fiyatı etkileyen önemli gelişmeler yaşanıyor!

Algorand, Federal Rezerv’in dün ABD faiz oranlarını 75 baz puan artırmasının ardından yeşilde kalan kripto para birimlerinden biri. Kendine özgü bir sürdürülebilir blok zinciri olduğunu ifade eden Algorand cephesinde önemli gelişmeler yaşanıyor.

İlgili: Algorand (ALGO) nedir?

Şirket, çarşamba günü Michele Quintaglie’yi yeni Pazarlama Direktörü olarak işe aldığını duyurdu. Quintaglie, şirketin önceki CEO’su Steven Kokinos’un temmuz ayında görevi bırakmasının ardından Algorand’ın yeni geçici CEO’su Sean Ford’un ekibine katıldı.

Quintaglie, hem Visa hem de Fidelity’de İletişim Başkanı ve Raytheon Technologies’de Küresel Medya İlişkileri ve Halkla İlişkiler Başkanı olarak görev yapan ve dünyanın en iyi şirketlerinden bazılarında deneyime sahip önemli bir isim.

Algorand, Quintaglie’nin göre getirilmesine önemli bir tepki verdi ve projenin kripto parası ALGO, dün verilen haberden bu yana, %15’ten fazla arttı.

Algorand (ALGO) haftalık fiyat hareketleri

altcoin

 

Bugünün olumlu fiyat hareketine rağmen, Algorand hala boğa piyasası zirvesine ulaşamadı. ALGO, Kasım 2021’de 2,98 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştü. Ancak Federal Rezerv’in faiz oranlarındaki artışlara ve kötüleşen makroekonomik koşullara bağlı olarak 2022’de önemli ölçüde değer kaybetti.

İlgili: Algorand (ALGO) fiyat tahmini

Yeni bir Pazarlama Direktörünün atanması, Algorand için son aylardaki katalizörlerden sadece biri. Mayıs ayında Algorand, FIFA ile bir ortaklık kurmuş ve futbol endüstrisine de giriş yapmıştı.

Algorand, FIFA ortaklığından bu yana hem yatırımcılardan hem de futbol taraftarlarından artan ilgi gördü. Algorand ve FIFA öenmli projeler üzerinde çalışmaya devam ediyor.

ALGO, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,36 dolardan işlem görüyor. ALGO, 2,5 milyar dolarlık piyasa değerine sahip ve kripto piyasasının en değerli varlıkları sırasında 31’inci sırada.

Kaynak

 

Etiketler: