1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bu altcoin piyasaya meydan okudu! Bir haftada %200 pump yaptı

Bu altcoin piyasaya meydan okudu! Bir haftada %200 pump yaptı

Bu altcoin piyasaya meydan okudu! Bir haftada %200 pump yaptı
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında bu tür yükselişleri görmeyeli çok olmuştu. Bu altcoin bir haftada %200 pump yaparak dikkat çekti.

Bu altcoin piyasaya meydan okudu! Bir haftada %200 pump yaptı

Yılın ilk yarısını geride bıraktık. Kripto para piyasası 2022 yılının ilk yarısında geçtiğimiz yıl gösterdiği performansın çok gerisinde kaldı. Piyasada birçok kripto para son bir yılın en düşük seviyelerini kaydetti. Bitcoin, Ocak 2021’den bu yana gördüğü en düşük seviyelere geriledi.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Ancak son günlerde bir altcoin piyasadaki çöküşe meydan okuyor. Düşük sermayeli bir hedge fon altcoin, geçtiğimiz hafta yaklaşık %200 oranında hızla fırlayarak kripto pazarından çok daha iyi performans gösterdi.

Piyasa değerine göre en değerli 151’inci altcoin olan Numeraire, son haftanın yıldızı oldu. Bir DeFi projesi olan Numeraire, bir riskten korunma fonu görevi gören ve hisse senedi piyasalarını tahmin etmek ve kullanıcıların hisse senedi ticareti yapmasına izin vermek için teşviki yapay zeka, makine öğrenimi, kriptografi ve veri bilimi ile birleştiren blok zinciri tabanlı yazılım olan Numerai’nin kendi kripto parası.

numeraire

 

İlgili: Numeraire nedir, geleceği nasıl?

NMR, Mayıs 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 93.15 dolardan hala çok uzakta. Ancak gösterdiği performans yatırımcıları heyecanlandırdı.

Altcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre son 24 saat içerisinde de %45 artış gösterdi. Kripto paranın toplam piyasa değeri 145 milyon dolara yükseldi.

Numeraire (NMR) haftalık fiyat hareketleri

Bu altcoin piyasaya meydan okudu! Bir haftada %200 pump yaptı

 

Kaynak

Etiketler: