Loading...
btc
BTC
1.42%
Bitcoin
58.712,92 USDT
eth
ETH
0.62%
Ethereum
3.153,31 USDT
bch
BCH
0.89%
Bitcoin Cash
371,99 USDT
xrp
XRP
8.48%
Ripple
0,51 USDT
ltc
LTC
0.64%
Litecoin
69,69 USDT
bnb
BNB
0.16%
Binance Coin
534,65 USDT
sol
SOL
0.42%
Solana
140,05 USDT
avax
AVAX
-0.32%
Avalanche
25,88 USDT
ada
ADA
1.16%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
1.79%
Poladot
6,21 USDT
doge
DOGE
2.07%
Doge Coin
0,11 USDT
shib
SHIB
3.5%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para
  3. Numeraire (NMR) token nedir, geleceği nasıl? Güncel NMR haber ve gelişmeler

Numeraire (NMR) token nedir, geleceği nasıl? Güncel NMR haber ve gelişmeler

numeraire
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Numeraire (NMR) token nedir, geleceği nasıl? NMR’ye yatırım yapılabilir mi? NMR ile ilgili tüm detaylara teknik verilere ve uzman görüşlerine yazımızın içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Numeraire (NMR) token nedir, geleceği nasıl? Güncel NMR haber ve gelişmeler

Merkezi olmayan finans piyasası hızla gelişiyor ve onunla DeFi hizmetlerine ve ürünlerine odaklanan daha fazla kripto para projesi ortaya çıkıyor. Bu projelerden biri de Numeraire. Numeraire, finansal tahmin modelleri oluşturmak için yapay zeka, makine öğrenimi, blok zinciri teknolojisi ve veri biliminin bir kombinasyonunu kullanan bir hedge fon platformudur.

Veri bilimcileri, şifreli verileri kullanmaya ve tahminlerde bulunmaya teşvik edilirken, ağ, kullanıcıların Ethereum blok zincirinde hisse senedi ticareti yapmasına olanak tanıyor. Ethereum, DeFi projeleri için en iyi blok zinciri ortamlarından biri olarak biliniyor. Numeraire göz atalım.

İlgili: Ethereum nedir?

Numerai, bir riskten korunma fonu görevi gören ve hisse senedi piyasalarını tahmin etmek ve kullanıcıların hisse senedi ticareti yapmasına izin vermek için teşviki yapay zeka, makine öğrenimi, kriptografi ve veri bilimi ile birleştiren blok zinciri tabanlı bir yazılımdır. Numerai Signals, belirli bir ticaret stilini veya belirli bir hisse senedini desteklemek için borsa stratejilerinin yüklendiği yerdir. Numerai Tournament ise ullanıcıların ticaret algoritmalarını haftalık bir yarışma olarak yüklemelerine olanak tanır.

İlgli: DeFi (Merkezsiz Finans) nedir?

Platform için hizmet tokeni Numeraire (NMR), ana ödeme yöntemi olarak işlev görür ve ayrıca piyasa tahminlerine dayalı sonuçlar üzerinde stake yapmak için kullanılır. NMR bir  ERC-20 tokenidir.

Numeraire nasıl çalışır?

Numerai yazılımı, kullanıcıların NMR’lerini stake etmeye teşvik edilmesini sağlamak için Erasure protokolünü kullanır. Bir kullanıcı, seçilen tahmin modeline dayalı olarak doğru sonuca NMR’yi koyarsa, protokol kullanıcıyı NMR tokeni ile ödüllendirir.

Numerai, 2015 yılında Richard Craib tarafından San Francisco, California’da kuruldu. 2017 yılında Numerai şirketi 1 milyon NMR tokeni çıkardı ve tokenleri daha önce turnuvalara katılan veri bilimcilerine dağıttı. Projenin arkasındaki ana amaç, kullanıcıların yapay zeka, makine öğrenimi, veri bilimi ve kriptografiye dayalı otomatik bir model aracılığıyla hisse senedi ticareti yapmasına izin vermektir.

Toplam NMR arzı ne kadar?

Toplam 11.000.000 NMR arzı bulunuyor. Piyasada şu anda dolaşımda ise 5,888,503.64  NMR var. 25 Haziran 2017 yılında 99,97 dolar ile en yüksek seviyesini gören NMR, bu yazının yazıldığı anda Coinmarketcap verilerine göre 24 dolardan işlem görüyor.

NMR nereden alınıp satılabilir?

NMR’yi Coinbase, Binance, Bithumb gibi borsalardan NMR/USD, NMR/USDT, NMR/BTC, NMR/KRW, ve NMR/BUSD fiyat çiftleri ile takas edebilirsiniz.

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.