1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bu altcoin için önümüzdeki 48 saat çok kritik!

Bu altcoin için önümüzdeki 48 saat çok kritik!

Bu altcoin için önümüzdeki 48 saat çok kritik!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında yaşanan durgunluğun ortasında çarşamba günü Tezos’un (XTZ) yükselişi dikkat çekti. Ancak önümüzdeki 48 saat Tezos için kritik öneme sahip. Detaylar haberimizde.

Bu altcoin için önümüzdeki 48 saat çok kritik!

Kripto para piyasasında Ethereum’un geçtiğimiz aydan bu yana öncülük ettiği yükseliş görünümü son haftada yerini geri çekilmeye bıraktı.

Tezos (XTZ) Fed tutanaklarının yayınlanmasının ardından çarşamba günü geç saatlerde yükselişe geçti ancak son 24 saat içerisinde kazanç buharlaştı. Birkaç medya kuruluşu, tutanakların faiz artırımlarında yavaşlama anlamına geldiğini belirtti. Ancak küresel piyasalar farklı tepkiler verilyor. Dünkü çıkış bir boğa tuzağı mı, yoksa bu sadece bir gerileme ve destekleyici trend çizgisine karşı tekrar uzun süre devam etmek için bir fırsat penceresi mi? Tezos’un (XTZ) teknik verileri önümüzdeki 48 saatin çok kritik olduğunu ortaya koyuyor.

İlgili: Tezos (XTZ) nedir, geleceği nasıl?

XTZ fiyatı bir yol ayrımında görünüyor. XTZ’nin fiyatı %10’luk bir değer kaybı ile 1,66 dolara kadar gerileyebilir. Tezos boğalarının alım baskısı devam eder ve yükseliş devam ederse XTZ son üç ayın en yüksek seviyesine çıkabilir. Bu da XTZ’nin 2,25 doların üzerine sıçramasına neden olabilir. Burada kritik öneme sahip olan seviye 1,66 doların destek olarak tutulması. XTZ, 1,66 doları destek olarak tutabilirse bu seviyeden yapılacak girişlerde önemli bir getiri sağlayabilir.

altcoin

 

İlgili: Tezos (XTZ) fiyat tahmini

Yukarı yönlü harekette önemli direnç noktası ise 2 dolar. 2,25 dolara veya üzerine giden yolda 1,66 dolar destek tarafında 2 dolar ise direnç tarafında önemli seviyeler olarak karşımızda duruyor.

Tezos (XTZ), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmaketcap verilerine göre 1,85 dolardan işlem görüyor. Altcoin, son 24 saat içerisinde %2,5 değer kaybı yaşadı. Tezos, 1,673 milyar dolarlık piyasa değeri ile kripto piyasasının en değerli 38’inci varlığı.

Tezos (XTZ) fiyat hareketleri (Haftalık)

tezos

 

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: