Loading...
btc
BTC
0.23%
Bitcoin
64.292,71 USDT
eth
ETH
-0.76%
Ethereum
3.491,74 USDT
bch
BCH
1.19%
Bitcoin Cash
387,50 USDT
xrp
XRP
-0.65%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.23%
Litecoin
74,34 USDT
bnb
BNB
0.07%
Binance Coin
586,52 USDT
sol
SOL
-0.19%
Solana
134,35 USDT
avax
AVAX
-6.35%
Avalanche
25,74 USDT
ada
ADA
0.25%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
2.15%
Poladot
5,73 USDT
doge
DOGE
0.17%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
1.02%
Shiba Inu
0,00 USDT

İşte Ethereum’un en büyük rakibi için en kötü senaryo!

İşte Ethereum'un en büyük rakibi için en kötü senaryo!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir kripto para analisti, Ethereum’un en büyük rakibi Solana (SOL)‘nın kritik ve zorlu bir döneme girdiğini söylüyor.

Ünlü analist Ethereum rakibi için kritik döneme işaret etti!

Kripto para piyasasının popüler analistlerinden biri olan Justin Bennett, Ethereum (ETH)’un en güçlü rakibi Solana (SOL)‘nın kritik ve zorlu bir döneme girmiş olabileceğini düşünüyor.

 

İşte Ethereum'un en güçlü rakibi için en kötü senaryo!

Youtube’da yayınladığı yeni bir videosunda Bennett, Solana grafiğinin düşüş eğilimi gösterdiğini ve ağustos ayının başlarındaki pozitif yönlü hareketin “sahte bir yükseliş” veya bir “boğa tuzağı” olabileceğini söyledi.

 

İşte Ethereum'un en güçlü rakibi için en kötü senaryo!

 

“Bunun gibi bir patterndeki sahte yükseliş, genellikle tam tersi yönde ve uzun sürebilecek bir hareketin başlangıcı olur. Dolayısıyla bu da Solana için, yeni direnç olarak 45 dolarlık alanın üzerinde kaldığı sürece, daha düşük bir hareket anlamına geliyor.”

İlginizi çekebilir:

2018 ayı piyasasının kâhini, yükselecek coinleri açıkladı!

Yaşayan efsane Peter Brandt’ten Shiba coin yatırımcılarını sevindiren analiz!

( Yazımızı yayına hazırladığımız sırada Solana, 40.84 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre dokuzuncu sırada yer alan kripto para, son düşüşlerde en fazla etkilenen kripto varlıklardan biri oldu. )

Bennett, 40 dolar seviyesini Ethereum rakibi için çok önemli bir alan olarak görüyor.

“Şimdi, bu seviye (yaklaşık 40 dolar) Solana için büyük bir destek alanı olacak. Bunun altında bir günlük kapanış olursa; 37 dolar civarındaki düşük seviye gibi daha düşük seviyelere kapı açılabilir.

 

 

“Bununla birlikte, bu büyüklükteki bir kırılmanın, 26 doları yeniden test etmese de muhtemelen piyasayı mevcut seviyelerden en az 32 dolara göndereceğini düşünüyorum.”

Bennett’in hedeflerine bakacak olursa; böyle bir hareket, Solana için mevcut fiyatlardan %21,68 ile %36,37 arasında aşağı yönlü bir risk olduğunu gösteriyor.

Kaynak:

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.