1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bu altcoin bir haftada yatırımcılarını zengin etti!

Bu altcoin bir haftada yatırımcılarını zengin etti!

Bu altcoin bir haftada yatırımcılarını zengin etti!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasının düşüşte olduğu haftada bu altcoin yatırımcılarının yüzünü güldürdü. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Bu altcoin bir haftada yatırımcılarını zengin etti!

Kripto para piyasası geçtiğimiz cumartesi gününden bu yana geçen bir haftada yatırımcıları üzdü. Piyasa ayıların kontrolüne geçerken yükseliş çabasını sürdüren boğaların hamleleri cılız kalıyor.

Bitcoin, 50,000 dolarlık sert direnci geçince yükseliş umutları belirmişti ancak bu seviyelerde tutunamadı ve yeniden 50,000 doların altına geriledi. Yazım anında lider kripto para birimi 48,583 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Altcoinlerin lokomotifi olan Ethereum ise 4,000 dolarlık seviyeyi korumaya çalışıyor. ETH, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 4,052 dolardan işlem gören kripto paranın toplam piyasa değeri 479 milyar dolar.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Piyasada genel olarak düşüş trendi hakimken Ethereum blok zinciri üzerinde çalışan bir altcoin yatırımcılarını zengin etti.  Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase’de listelenen token 11 Aralık’ta son yedi günün en düşük seviyesi 0,018 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,25 dolara yükseldi. Bu yükseliş %1,288’lik bir değer kazancına eşdeğer.

COVAL’in 5 Aralık’ta 42 milyon dolar civarında seyreden piyasa değeri, kripto para rekor seviyesini görünce 414 milyon dolara yükseldi. En yüksek seviyesinde tutunamayan altcoin yazım anında 0,15 dolardan işlem görüyor. Yazım anındaki değeri de haftalık %624’lük bir yükselişe denk geliyor.

altcoin Bu altcoin bir haftada yatırımcılarını zengin etti!

Circuits of Value (COVAL), yılın başından bu yana ise %9,360’lık rekor bir büyüme gösterdi. Circuits of Value, Uniswap ve Stex kripto borsalarında da işlem görüyor. Coinbase, politika olarak mümkün olduğunca çok altcoini listelemeye çalışıyor. Kripto borsasının CEO’su Brain Armstrong, geçtiğimi yıl yaptığı açıklama ile çok sayıda farklı altcoini listelemek için hızlı bir şekilde çalıştıklarını belirtmişti.

altcoin Bu altcoin bir haftada yatırımcılarını zengin etti!

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: