1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analiste göre bu 3 altcoin paranızı katlamanıza yardımcı olacak!

Ünlü analiste göre bu 3 altcoin paranızı katlamanıza yardımcı olacak!

Ünlü analiste göre bu 3 altcoin paranızı katlamanıza yardımcı olacak!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Joe Parys, bu 3 altcoinin yatırımcıların paralarını katlamak için yükselişe geçeceğini tahmin etti. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu 3 altcoin paranızı katlamanıza yardımcı olacak!

Kripto piyasası son 24 saat içerisinde 100 milyar doların üzerine bir işlem hacmi gerçekleştirdi. Piyasa geçtiğimiz hafta başından bu yana gösterdiği toparlanma eğilimini yükselişe çevirmeye devam ediyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin, 43,000 doların üzerinde fiyatlanıyor. Etherum ise 3,000 doların üzerinde. BTC, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 43,160 dolardan işlem görürken ETH ise 3,053 dolar.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Altcoin piyasası da oldukça hareketli ilk 10 içerisinde yer alan kripto paralar değer kazanmaya devam ediyor. En büyük fiyat artışı %14 ile Cardano’da.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Piyasasının genel durumu bu halde iken ünlü kripto analisti Joe Parys, yeni bir Yotube yayınında 314,000 abonesi için 3 altcoin paylaştı ve bu altcoinlerin yatırımcıların paralarını katlamasına yardımcı olacağını tahmin etti.

Listenin ilk sırasında VeChain (VET) bulunuyor.  Vechain, çok yönlü, kurumsal düzeyde bir L1 akıllı sözleşme platformu olarak biliniyor. 2015 yılında piyasaya sürülen projenin kendi yerel kripto parası VET, 2018’de arz edildi.

İlgili: VET nedir, geleceği nasıl?

Yazım anında 0,056 dolardan işlem gören VET, 21 Nisan 2021’de 0,27 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyelerini gördü. VET o günden bu yana %80 değer kaybetti ancak potansiyeli ile o seviyeyi yeniden yakalayabilir.

VeChain (VET) fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

altcoin Ünlü analiste göre bu 3 altcoin paranızı katlamanıza yardımcı olacak!

İkinci sırada ise PancakeSwap (CAKE) var. PancakeSwap, otomatikleştirilmiş bir piyasa yapıcıdır (AMM). Eylül 2020’de piyasaya sürüldü.  Bu altcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana %84 kayıpla karşı karşıya. Ancak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 42 dolara ulaşma ihtimali onu yatırım yapmaya değer kılıyor. CAKE, 6,99 dolardan işlem görüyor.

İlgili: PancakeSwap fiyat tahmini

PancakeSwap (CAKE) fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

altcoin Ünlü analiste göre bu 3 altcoin paranızı katlamanıza yardımcı olacak!

Listenin son sırasında ise  Kadena (KDA) bulunuyor. Kadena, en güvenli akıllı sözleşme dili olan Pact ile birlikte ölçeklenebilir tek katman 1 PoW blok zincirine sahiptir.

Şu anda 1 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olan kripto paranın 10 milyar dolarlık bir potansiyeli olduğu tahmin ediliyor. KDA ise yazım sırasında 6,33 dolardan işlem görüyor.

Kadena (KDA) fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

altcoin Ünlü analiste göre bu 3 altcoin paranızı katlamanıza yardımcı olacak!

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: