1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. PancakeSwap (CAKE) fiyat tahmini, geleceği ve beklentiler 2022-2025

PancakeSwap (CAKE) fiyat tahmini, geleceği ve beklentiler 2022-2025

PancakeSwap (CAKE) fiyat tahmini, geleceği ve beklentiler 2022-2025
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

PancakeSwap (CAKE) için kripto analiz firmalarının kısa, orta ve uzun vade tahminleri ile fiyat beklentilerine yazımızın içeriğinden ulaşabilirsiniz.

PancakeSwap (CAKE) fiyat tahmini, geleceği ve beklentiler 2022-2025

PancakeSwap (CAKE), bir Merkezi Olmayan Borsa (DEX) ve tokenlerin Binance Akıllı Zincirinde alınıp satılmasına izin veren otomatikleştirilmiş bir piyasa yapıcısıdır. CAKE, Eylül 2020’de piyasaya sürüldü. Kullanıcılar, bir BEP-20 tokenini diğeriyle değiştirmek için PancakeSwap’taki otomatik likidite havuzlarını kullanabiliyor.

Likidite Sağlayıcılar (LP’ler), borsaya likidite sağlamak için tokenlarını “Havuzlarda” paylaştırıyor. PancakeSwap ayrıca kullanıcıların CAKE ve SYRUP tokenlarının toplamasına izin veriyor.

İlgili: PancakeSwap teknik analizi

CAKE, çiftliğe LP tokenlarını yatıran kullanıcılara verilir. Kullanıcılar, bir yönetişim tokenı olarak hizmet edecek olan SYRUP kazanmak için CAKE tokenlarını stake ediyor.

Bu işlemleri takip etmek yatırımcılar için karmaşık olabilir. Yatırımcının temel amacı yatırımından maksimum kar elde etmektir. Kripto ekosistemi 1 trilyon dolara yakın hacmi ile artık çok büyük bir pasta ve binlerce kripto para var. Bunların içerisinden hangisine yatırım yapılıp hangisine yapılmayacağı başlangıç aşamasındaki bir yatırımcı için büyük bir sorun. Koinmedya.com olarak okuyucularımız için kripto para ekosistemindeki varlıkların kısa, orta ve uzun dönemli fiyat beklentilerini kripto analiz firmalarının tahminleri doğrultusunda derliyoruz. İşte PancakeSwap (CAKE) için başta Wallet Investor’dan alınan veriler olmak üzere yapılmış fiyat tahminleri!

PancakeSwap (CAKE) fiyat tahmini

PancakeSwap (CAKE) fiyatını hem kısa hem de uzun vadede etkileyebilecek tüm olası faktörleri göz önünde bulundurarak yapılan analizler sonucu CAKE fiyatı için yapılan tahminler aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

pancakeswap PancakeSwap (CAKE) fiyat tahmini, geleceği ve beklentiler 2022-2025

PancakeSwap (CAKE) iyi bir yatırım mı?

PancakeSwap, çok sayıda yatırımcısıyla en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri olduğu için uzun vadeli iyi bir yatırımdır. Ayrıca BSC Token ticareti için en iyi merkezi olmayan borsa olarak kabul edilir. 2025 yıllarında CAKE’nin çok ihtiyaç duyulan merkezi olmayan bir borsa olması bekleniyor ve ilk 20 kripto para birimi arasında listelenebilmesi mümkün.

Kaynak