Loading...
btc
BTC
-2.44%
Bitcoin
65.882,65 USDT
eth
ETH
0.66%
Ethereum
3.462,29 USDT
bch
BCH
-5.38%
Bitcoin Cash
365,08 USDT
xrp
XRP
-2.07%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
1.11%
Litecoin
72,05 USDT
bnb
BNB
-1.09%
Binance Coin
580,86 USDT
sol
SOL
-3.57%
Solana
172,52 USDT
avax
AVAX
-6.66%
Avalanche
29,75 USDT
ada
ADA
-4.09%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
-3.22%
Poladot
5,90 USDT
doge
DOGE
-5.78%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
-3.23%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Yatırım devi BlockRock’tan kripto para yatırımcısına büyük fırsat

Yatırım devi BlockRock’tan kripto para yatırımcısına büyük fırsat

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yatırım devi BlackRock, Avrupalı ​​müşteriler için blockchain ETF’yi piyasaya sürüyor. Yeni dijital varlıkların ve ekosistemin blok zinciri teknolojisi etrafındaki gelişimi hızlanıyor ve bu da bu yeni gelişen alanda yatırım stratejilerine olan ihtiyacın artmasına neden oldu. Ayrıntılar geliyor.

BlockRock’tan kripto yatırımcıya büyük fırsat

BlackRock (NYSE: BLK) şimdi Avrupalı ​​yatırımcılara, yatırımın gerçekleşeceği bir borsa yatırım fonu (ETF) kurarak blockchain ve kripto para teknolojisinin yaratılması, icadı ve kullanımıyla uğraşan birkaç firmaya yatırım yapma olanağı sunuyor. Finextra raporuna göre dev, 29 Eylül’de piyasaya sürüldü.

iShares Blockchain Teknolojisi UCITS ETF [BLKC], NYSE FactSet Global Blockchain Technologies Capped Index’i yansıtmak için tasarlanmıştır. BLKC, %75’i kripto para borsaları ve madenciler gibi blok zincirine bağlı şirketlere ve %25’i ödeme ve yarı iletken şirketler gibi blok zinciri ekosistemini destekleyen şirketlere yatırım yapan yerleşik ve gelişmekte olan ekonomilerden 35 küresel firmadan oluşmaktadır.

kripto para

BlackRock’ta tematik ve sektör ETF’leri için ürün stratejisti Omar Moufti şunları söyledi:

Kullanım örnekleri kapsam, ölçek ve karmaşıklık açısından geliştikçe, dijital varlıkların ve blok zincir teknolojilerinin müşterilerimiz için giderek daha alakalı hale geleceğine inanıyoruz. Blockchain teknolojisinin sürekli çoğalması, birçok endüstrideki potansiyelinin altını çiziyor. iShares Blockchain Teknolojisi UCITS ETF tarafından sunulanyatırım yapma, müşterilerimize gelişmekte olan blockchain ekosisteminin gelişimine öncülük eden küresel şirketlerle etkileşim kurma fırsatı verecek.

Blok zinciri verimliliği

Kripto para birimleri ve dijital varlıklar için 1 trilyon dolarlık kavramsal bir piyasa değeri blok zinciri tarafından destekleniyor ve dağıtılmış defter teknolojisi, finansal piyasalarda operasyonel verimliliği artırmak için çok çeşitli fırsatlar sunmaya devam ediyor. Ağustos ayında Finbold, BlackRock’un Coinbase’de halihazırda varlıkları olan kurumsal yatırımcılara Aladdin varlık yöneticisi araç paketine kripto sunmak için Coinbase ile ortaklık kurduğunu bildirdi.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.