1. Home
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. BitTorrent (BTT) coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentiler 2022-2025

BitTorrent (BTT) coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentiler 2022-2025

BitTorrent (BTT) coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentiler 2022-2025
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bittorrent (BTT) coin için kripto analiz firmaları tarafından yapılan kısa, orta ve uzun vadeli fiyat tahminlerine ve teknik verilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

BitTorrent (BTT) coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentiler 2022-2025

Sağlam ve yüksek bant genişliğine sahip bir kamu blok zinciri platformu tarafından desteklenen BitTorrent’in amacı, hibrit bir fikir birliği mekanizmasının çalışmasındaki erişilebilirlik sorunlarıdır. BTT, işlemde yer alan diğer taraf hakkında herhangi bir veri veya mesaj ifşa edilmeden çapraz kontrol edilen tüm blok zinciri etkin işlemin sıfır ifşa kanıtına ve matematiksel tutarlılığına dayanan kriptografik yöntemlere dayanmaktadır.

İlgili: BTT coin haber, gündem ve gelişmeleri

Bu protokolde göze çarpan bir özellik, likidite sağlaması ve ağdaki işlemlerin çok hızlı olması. Ethereum tabanlı merkezi olmayan finans protokollerine kıyasla hızı ile öne çıkıyor.

BTT, yazının kaleme alındığı anda 849 milyon dolarlık piyasa değeri ile kripto piyasasının en değerli 53. varlığı ve 0,0000009 dolardan işlem görüyor.  Merkezi olmayan blok zinciri inovasyonunun bir ürünü olarak, uzmanların teknik analizine göre BTT için gelecek parlak görünüyor.

Koinmedya.com olarak BTT coin için kripto analiz firmaları tarafından yapılan ve 2022-2025 yıllarını içeren fiyat tahminlerini sizler için derledik.

Bittorrent (BTT) coin fiyat tahmini

 

bittorrent BitTorrent (BTT) coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentiler 2022-2025

Long Forecast, BTT’nin Justin Sun sayesinde BTT’nin umut verici bir geleceği olduğuna dikkat çekiyor ve 2024 yılında 0,0055 dolara yükseleceğini tahmin ediyor.

Wallet Investor BTT coinin uzun vadeli tahminde 2026 yılına kadar 0,0379 dolara yükseleceğini tahmin ediyor. Bu da BTT coin için mevcut fiyattan %972’lik bir artışı işaret ediyor.

Uzmanlar BTT coinin iyi bir yatırım olacağı konusunda hemfikir. BTT’nin kısa vadede 0,05 ABD dolarına kadar ulaşabileceğini uzun vadede ise 0,1 ABD dolarına kadar zincir atabileceğini tahmin ediyoruz.

BTT, TRON’un likiditeye sahip iyi kripto projelerinden biridir. Bu nedenle TRON desteğini arkasına almıştır. Bu da BTT’yi daha dikkat çeker bir duruma getiriyor.

BitTorrent ve Tron aynı çatı altında işlem görüyor. Tron fiyatları ile BitTorrent fiyatları arasında güçlü bir korelasyon söz konusu.

İlgili!

BitTorrent (BTT) token nedir, geleceği nasıl? Güncel BTT haber, yorum ve gelişmeler

Kaynak