Loading...
btc
BTC
-1.67%
Bitcoin
63.789,46 USDT
eth
ETH
-0.81%
Ethereum
3.484,43 USDT
bch
BCH
-1.76%
Bitcoin Cash
382,96 USDT
xrp
XRP
-0.34%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-2.34%
Litecoin
72,95 USDT
bnb
BNB
-0.88%
Binance Coin
582,47 USDT
sol
SOL
-2.12%
Solana
130,73 USDT
avax
AVAX
-1.07%
Avalanche
27,29 USDT
ada
ADA
-1.29%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
-0.03%
Poladot
5,64 USDT
doge
DOGE
-1.59%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-1.91%
Shiba Inu
0,00 USDT

Bitcoin ve Ethereum’a ne olacak? Milyarder Mike Novogratz’in değerlendirmesi

Galaxy Digital’in sahibi Michael Novogratz rgeçtiğimiz günlerde CNBC'de katılarak kripto paralar ile ilgili konuştu. Sosyal medya kripto paralarından biri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) konusunda önemli değerlendirmelerde bulundu. BTC ve ETH’ye ne olacağı sorusuna bir de milyarderin tahmini  üzerinden bakalım.


Milyarder Mike Novogratz’tan önemli Bitcoin ve Ethereum değerlendirmesi

Milyarder Mike Novogratz, bu ay yapılan Merge güncellemesinden sonra Ethereum (ETH) fiyatının dip yapmaya çok yakın olduğu yönünde öngörüsünü dile getiriyor.

Galaxy Digital CEO’su Novogratz, CNBC’ye verdiği yeni röportajında, Ethereum Merge güncellemesinden övgüyle bahsediyor. Ona göre ETH fiyatı da dip yapmaya çok yakın. Aynı zamanda Bitcoin’in (BTC) de “felaket bir çöküş” yaşamayacağını belirtiyor. Novogratz şöyle açıklıyor:

“Ethereum çok büyük bir adım attı ve Merge yaşandı. Merge (yani birleşme ve PoS’a geçiş) inanılmazdı ve birçok yönden çok şey başardı değil mi? Bu şunu gösteriyor. Merkezsiz bir topluluk bu kadar karmaşık bir şeyi başarabilir. Bence bundan sonra da geriye baktığımızdan bunu çok önemli bir olay olarak göreceğiz. Biliyorsunuz Ethereum 1,000 dolardan 2,000 dolara kadar geldi. Şimdi de gerçekten büyük bir gerileme yaşıyoruz. Öyle görünüyor ki 1,250 dolar burada dip olacak. Ve bence burada dibe çok yakınız.”

İlgili – Ethereum fiyatında 1,200 dolara doğru kritik kırılma: Güncel ETH teknik analizi

Bitcoin çöküşü olmayacak

bitcoin

Novogratz aynı zamanda Bitcoin konusunda da görüşünü dile getiriyor. Ona göre artan kurumsal ilgi Bitcoin fiyatını çok büyük düşüşlerden koruyacak. Şöyle açıklıyor:

“Bitcoin ilgi görmeye devam ediyor. Çünkü kurumsallar yavaş yavaş da olsa etkileşimde bulunmaya başladı. Bundan dolayı ben bu benimsenmeyi ve BlackRock’in Coinbase ile anlaşmasını ve buradaki fonu gördüğümde, insanlar almaya geliyor diyorum. Peki, Bitcoin daha fazla düşer mi? Tabii ki düşebilir ancak ben çok felaket bir düşüş beklemiyorum.”

Novogratz aynı zamanda kripto para fiyatları ile Fed karaları ve faiz artırımı arasında bir korelasyon olduğunu da söylüyor. Ayrıca Fed’in faiz artırma ve enflasyonu dizginleme stratejisinde bir değişim olana kadar kripto paralar konusunda “nötr” kalmaya devam edeceğini de belirtiyor.

İlgili – Bitcoin fiyatı çift dip sonrası toparlanır mı? Güncel BTC teknik analizi

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.