1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bitcoin ve Dogecoin’i geride bırakan yılın en popüler kripto parası

Bitcoin ve Dogecoin’i geride bırakan yılın en popüler kripto parası

Bitcoin ve Dogecoin’i geride bırakan yılın en popüler kripto parası
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bir kripto para, sonuna geldiğimiz 2021 yılında sürpriz yaparak popülerlikte Bitcoin ve Ethereum gibi sektör devlerini geçti. Hatta Dogecoin’den bile daha çok aranan coin oldu.


Bitcoin ve Dogecoin’i geride bırakan yılın en popüler kripto parası

Kripto para veri toplayıcısı CoinMarketCap, sitede en çok görüntülenen coini açıkladı. Buna göre, bu coin ne BTC ne de DOGE. Yılın en popüler kripto parası Shiba Inu (SHIB), hiç şüphesiz herkes için sürpriz oldu. Ayrıca birçok alanda rekorlar kırdı. DOGE katili olarak da görülen bu kripto para, popüler kripto izleme platformu CoinMarketCap üzerinde 2021 yılında en çok görüntülenen kripto parası oldu.

Böylece, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Dogecoin (DOGE) gibi kripto paraları da geçtiğini görüyoruz.

İlgili – Shiba Inu (SHIB) nedir? Geleceği var mı?

2021’de en çok görüntülenen kripto para ödülü SHIB’in

CoinMarketCap verilerine göre, Shiba Inu’da son 12 ayda 188 milyon görüntülenme var. Bu, Bitcoin’in 145 milyon görüntülenmesinden 43 milyon daha fazla.

2021’de en çok görüntülenen coinler listesinde üçüncü sırada ise Dogecoin var ve 107 milyon görüntülenmeye sahip. Ardından ise sırasıyla 86 milyon ve 81 milyon görüntülenme ile Cardano ve Ethereum geliyor.

İlgili – En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2022-2030

CoinMarketCap (@CoinMarketCap) Twitter üzerinden şöyle diyor:

“Sıralamadan bağımsız olarak kullanıcıların bu yıl en çok görüntülediği coinler şöyle”

İlginçtir ki Shiba Inu sadece 15 aylık bir kripto para ancak şu an piyasa değerine göre dünyanın en büyük 13. kripto parası.

Ekim ayında SHIB fiyatı sadece dört günde yüzde 133’den fazla arttı. Sonuçta 0.000088 dolardan tüm zamanların en yüksek değerini kaydetti. Sürekli devam eden boğa rallileri sonucu kripto paranın piyasa değeri de 41.5 milyar dolara ulaştı.

İlgili – Shiba Inu’daki bu boğa gelişme ne anlama geliyor?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: