1. Anasayfa
  2. Coin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Bitcoin için asıl bomba haber Grayscale’den gelebilir!

Bitcoin için asıl bomba haber Grayscale’den gelebilir!

Bitcoin için asıl bomba haber Grayscale’den gelebilir!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Son günlerde Bitcoin ETF’lerinin onay söylentileri ile yeşil bir dönem geçiren Bitcoin için asıl bomba haberi Grayscale açıklamaya yakın.

Bitcoin için asıl bomba haber Grayscale’den gelebilir!

Önde gelen kripto para para yöneticisi Grayscale, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na Bitcoin Trust’ı spot Bitcoin borsa yatırım fonuna (Spot Bitcoin ETF) dönüştürmek için başvuruda bulunma planlarını resmen onayladı.

Şirketin iletişim direktörü Jennifer Rosenthal, uzun bir ileti dizisinde, Grayscale’in düzenleyiciden “açık” ve “resmi” bir işaret gelir gelmez SEC’den onay istemeye hazır olacağını söylüyor.

ilgili Bitcoin ETF’si nedir? Bitcoin ETF’ler neden önemli?

grayscale

 

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

Onaylanan Bitcoin ETF’si Grayscale’i zora sokabilir

Bilindiği gibi onaylanan Bitcoin ETF’si BITO, CME’nin Bitcoin vadeli işlemlerine dayanıyor. Bu durumda, gerçek Bitcoin’e dayalı Grayscale Bitcoin Trust talep düşüklüğü yaşıyor. GBTC %15.5 değer kaybetmiş durumda.

Bloomberg Intelligence analizlerine göre, BITO Grayscale için “en kötü senaryo” olabilir.

Yeni piyasaya girecek olan vadeli işlem temelli Bitcoin ETF’si GBTC için büyük bir rakip olacak. Bu bakımdan Grayscale’in yeni bir hamle ile karşılık vermesi kaçınılmaz görünüyor.

Canlı BTC fiyatı: $ 27,548.38

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.