1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bitcoin için 2 pozitif haber

Bitcoin için 2 pozitif haber

Bitcoin için 2 pozitif haber
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasının en büyük varlığı olan Bitcoin fiyatı son birkaç günde yükseliyor ve kritik bir eşiğe geldi. Buna paralel olarak BTC ile ilgili güzel haberler geliyor. Bunların ne olduğuna bakalım.


Bitcoin için 2 pozitif haber

Bitcoin ile ilgili bahsedeceğimiz 2 önemli gelişmeden biri Luna Vakfı’dan geldi. Buna ek olarak dünyanın en büyük varlık yönetimi şirketlerinden biri dikkat çeken bir Rusya – Ukrayna krizi ve Bitcoin’e etkisi ile ilgili bir açıklamada bulundu.

Luna Vakfı’dan yüklü Bitcoin alımı

Bitcoin Magazine (@BitcoinMagazine) Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda, Luna Vakfı’nın dikkat çeken bir miktarda Bitcoin aldığını duyurdu. Bu BTC’ler projenin stabil coini UST’nin değerini desteklemek için alındı. Tweette şöyle deniliyor:

“YENİ: Luna Vakfı, UST stabil coini desteklemek için 125 milyon dolar değerinde 2,925 Bitcoin daha aldı.”

https://twitter.com/BitcoinMagazine/status/1506984659636400137?s=20&t=Me1aI1Z3cRQLikcKKaAMPA

İlgili – Güncel Bitcoin fiyat tahmini ve BTC gelecek beklentisi 2022- 2025

Dev şirketin Bitcoin yorumu

Diğer bir önemli haber ise dünyanın en büyük varlık yöneticisi şirketlerinden olan Blackrock’un yaptığı Bitcoin yorumu ile ilgili. Şirkete göre, Rusya – Ukrayna krizi Bitcoin ve kripto paralara pozitif yansıyacak. Tweette şöyle deniliyor:

“YENİ: Dünyanın en büyük varlık yöneticisi: Rusya – Ukrayna krizi Bitcoin ve kriptoyu hızlandırabilir.”

https://twitter.com/BitcoinMagazine/status/1506962455989207045?s=20&t=Me1aI1Z3cRQLikcKKaAMPA

Bu arada Bitcoin fiyatı da son günlerde yükselişe geçti ve kritik 45,000 dolar direncine yaklaşıyor. Burası BTC fiyatının boğa bölgesine geçmesi için kritik öneme sahip. Bu açıdan önümüzdeki günlerde yaşanacak gelişmeler önemli. Bu pozitif haberler de fiyata olumlu yansıyabilir.

İlgili – Güncel Bitcoin teknik analizi: İşte BTC fiyatında boğaların hedeflediği kırılma noktası!

Etiketler: