1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Bitcoin çok daha büyük bir yükselişe hazırlanıyor: Ünlü analistin BTC değerlendirmesi

Bitcoin çok daha büyük bir yükselişe hazırlanıyor: Ünlü analistin BTC değerlendirmesi

Bitcoin çok daha büyük bir yükselişe hazırlanıyor: Ünlü analistin BTC değerlendirmesi
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto para analisti, Bitcoin fiyatının yukarı yönlü çok daha büyük bir harekete hazırlandığını söylüyor. Analistin BTC açıklamasının ayrıntılarına ve lider kripto para için beklentilerine bakalım.

Bitcoin çok daha büyük bir yükselişe hazırlanıyor: Ünlü analistin BTC değerlendirmesi

Kripto para sektöründe yakından takip edilen bir analist, Bitcoin (BTC) fiyatında son yaşanan yükselişlerin çok daha büyük bir ralliye hazırlık olduğunu düşünüyor.

Credible Crypto takma adını kullanan analist, sosyal medya platformu X’de 346.500 takipçisine yaptığı açıklamada, Bitcoin’in yoluna boğa hareketlerle devam etmesini beklediğini ifade ediyor. Şöyle açıklıyor:

“Bu muhtemelen çok daha büyük bir yukarı yönlü hareketin başlangıcı olacak. Burada birkaç binlik yükselişlerden bahsediyoruz. Birkaç hafta içinde 5.000 dolardan 10.000 dolara varan bir yükseliş olabilir. 28.000 doların kırılması bu yükselişin resmi olarak doğrulanması anlamına gelecek.”

Analist, Bitcoin’de son yaşanan ralliden sonra bir düzeltme yapma durumunun muhtemel olduğunu da düşünüyor. Ancak BTC’nin ralliye devam ederek traderleri piyasa dışı tutma ihtimali olduğuna da dikkat çekiyor.

İlgili – Bitcoin boğa piyasasının başlangıç aşamasında diyen analistten önemli BTC analizi

Credible Crypto, Bitcoin fiyatının düşük zaman aralıklı grafiklerde bir üçgen formasyonunu kırdığını ifade ediyor. Ona göre bu kırılmanın hedefi 28.000 doların üzeri.

Bitcoin çok daha büyük bir yükselişe hazırlanıyor: Ünlü analistin BTC değerlendirmesi

Kaynak: Credible Crypto/X

Bitcoin şu an 26.530 dolardan işlem görüyor. Lider kripto para BTC kısa süre önce 25.000 dolar desteğini test etmişti. Buradan yükselişe geçen Bitcoin, 27.000 dolara çok yaklaşan salınımlar yaptı. Ancak şimdi burada kritik bir dirence takıldı.

İlgili – Bitcoin fiyatında yükselişin takıldığı kritik seviye: Güncel BTC teknik analizi

Bitcoin fiyatı Ağustos ayındaki kırılmaya kadar 28.000 dolar desteği ile 30.000 dolar direnci arasında dalgalanmıştı. Ancak ardından 28.000 dolar kırılınca düşüşe devam etti. Analistin bahsettiği 28.000 dolar seviyesinin önemli bundan kaynaklanıyor.

Kaynak

Etiketler: