Loading...
btc
BTC
-1.71%
Bitcoin
63.762,18 USDT
eth
ETH
-1.22%
Ethereum
3.470,17 USDT
bch
BCH
-0.39%
Bitcoin Cash
388,31 USDT
xrp
XRP
-0.2%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-2.64%
Litecoin
72,72 USDT
bnb
BNB
-0.8%
Binance Coin
582,97 USDT
sol
SOL
-1.66%
Solana
131,35 USDT
avax
AVAX
0.18%
Avalanche
27,63 USDT
ada
ADA
-0.11%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
-0.11%
Poladot
5,64 USDT
doge
DOGE
-1.04%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-1.74%
Shiba Inu
0,00 USDT

Binance CEO’su, borsa ile ilgili endişelerin kaynağını açıkladı

Binance CEO'su Bitcoin boğa koşusunu başlatacak katalizörü açıkladı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Binance CEO’su, kripto para borsası ile ilgili endişelere cevap vererek bu endişelerin kaynağını açıkladı. Binance ile ilgili yayılan FUD, borsadan kripto para çekimlerine yol açıyor.


Binance CEO’su, borsa ile ilgili endişelerin kaynağını açıkladı

Binance CEO’su Changpeng Zhao, kripto para borsası kullanıcıları ve BNB sahipleri arasında korku, belirsizlik ve şüphenin (kısaca FUD) sebebinin harici faktörlerden kaynaklandığını söyledi.

Binance, işlem hacmine göre dünyanın en büyük borsası. Borsadan son zamanlarda para çekimlerinde yükseliş görülüyor. Burada kara para aklama endişeleri de var.

Binance, özellikle Samuel Bankman-Fried’in sahip olduğu FTX borsasının çökmesinden sonra bazı söylentilerle mücadele ediyor. Bundan dolayı Binance’te para çekimleri yükseldi. Son bir ayda da Binance’ten 3 milyar dolarlık kripto para çıkışı oldu.

Changpeng Zhao, kullanıcıların endişelerine cevap verirken, son FUD dalgasının dış faktörlerden kaynaklandığını söylüyor. Borsadan para çekmelerle ilgili 9 sebep göstererek bunları Twitter üzerinden sıraladı.

Bakınız: Binance CEO’su borsaya neden bu kadar saldırı olduğunu açıkladı

binance

Forbes dergisi ise kısa süre önce yaptığı bir haberde, Binance’in kara para aklama ile ilgili soruşturma altında olduğunu bildirmişti. Aynı zamanda kripto para borsası, ABD’nin uyuşturucu ile mücadele kurumlarına da yardımcı oluyor. Uyuşturucu tacirlerinin platformu kara para aklamak için kullandığı iddia ediliyor. Binance ise güvenlik güçleri ile işbirliği yaparak soruşturmaya yardımcı oldu.

Diğer yandan ise Twitter ve diğer sosyal medya platformlarından Binance’in iflas edeceği ile ilgili onlarca söylenti dolanıyor.

İlgili – Ethereum fiyatında düşüşün durabileceği 2 kritik seviye: Güncel ETH teknik analizi

Tüm bu söylentiler ise Binance ve onun yerel parası BNB coini olumsuz etkiliyor. CZ ise bu söylentilerin borsada yaşanan bir şeyle ilgili olmadığını, dış faktörler tarafından saldırı amaçlı yapıldığını söylüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.