okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.09%
Bitcoin
69.224,01 USDT
eth
ETH
-0.08%
Ethereum
3.746,51 USDT
bch
BCH
-0.15%
Bitcoin Cash
492,91 USDT
xrp
XRP
-0.12%
Ripple
0,54 USDT
ltc
LTC
0.01%
Litecoin
84,99 USDT
bnb
BNB
0.02%
Binance Coin
602,46 USDT
sol
SOL
-0.19%
Solana
168,03 USDT
avax
AVAX
-0.11%
Avalanche
38,24 USDT
ada
ADA
-0.11%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.01%
Poladot
7,42 USDT
doge
DOGE
-1.13%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-0.41%
Shiba Inu
0,00 USDT

Benzersiz özellikleriyle gelecek vadeden 3 kripto para

en gözde coinler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında benzersiz özellikleri ile gelecek vadeden coinler arıyorsanız, bu makalede bahsedeceğimiz 3 coin ve özelliklerine göz atmanızı öneririz.


Benzersiz özellikleriyle gelecek vadeden 3 kripto para

Kripto para piyasasında çok sayıda coin var. Bundan dolayı yatırımcılar seçim yaparken zorlanıyor. Bu makalede ise gelecek vadeden 3 kripto para Parody Coin (PARO), Solana (SOL) and Hedera (HBAR) ve onları piyasada diğer coinlerden ayıran benzersiz özelliklerden bahsedeceğiz.

Parody Coin (PARO) ve pasif gelir

Parody Coin (PARO), sunduğu teklifler ile yatırımcıların ilgisini çekebildi. Yeni bir proje olmasına rağmen, PARO token ön satış ile alanlara uzun vadeli tutma konusunda büyük umutlar veriyor. Analistler ise bu tokenin gerçek potansiyeline 2023 yılında ulaşacağını düşünüyor.

Parody Coin (PARO) sahipleri pasif gelir elde edebilirler. PARO aynı zamanda farklı bir NFT pazarı da sunuyor. Çünkü mevcut NFT’lerin parodi versiyonlarını sunmayı amaçlıyor.

Hızlı ve Dayanıklı: Solana (SOL)

Solana

Solana’nın yüksek hızlı işlem özelliğine sahip olması, piyasaya çıkmasından bu yana bireysel ve kurumsal yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu ağa çok sayıda yatırımcı yatırım yaptı. Bu yatırımcıların ilgisi de projeyi güçlü kılıyor. Ortaya çıkmasından bu yana değerini birkaç kat katlayan proje, kısa sürede en güçlü kripto para birimlerinden biri haline geldi.

İlgili – Güncel Solana fiyat tahmini ve SOL coin geleceği 2022 – 2025

Hedera (HBAR) ve sunduğu güvenlik

Hedera algoritması saniyede 10.000’den fazla kripto parayı sorunsuz bir şekilde işleyebilir. Proje ekibi ayrıca işlem sürecinin ortalama 3 ile 5 saniye arasında tamamlanacağını belirtiyor. Projenin yerel tokeni HBAR, platformdaki dosya depolama ve akıllı sözleşmeler gibi hizmetlerde temel varlık olarak kullanılıyor. HBAR token sahipleri ayrıca coinlerini stake ederek ağın güvenliğini destekleyebilir.

İlgili – Hedera Hashgraph (HBAR) nedir? HBAR token yatırım yapılabilir mi?

Tabii bir kripto paraya yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız önemli. Yine de öyle görünüyor ki Parody Coin (PARO) gelecek vadeden coinlerden biri. Çünkü bu coinin arkasında güçlü bir ekip ve açık bir yol haritası var. Solana (SOL) ve Hedera (HBAR) da piyasada göreceli olarak iyi performansa sahip coinlerden.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.