1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Balinaların ilgi gösterdiği kripto para bir haftada %114 yükseldi

Balinaların ilgi gösterdiği kripto para bir haftada %114 yükseldi

Balinaların ilgi gösterdiği kripto para bir haftada %114 yükseldi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para balinalarının ilgi gösterdiği bir altcoin bir haftada yüzde 114 yükseldi. Bu Ethereum tabanlı altcoin ile ilgili ayrıntılara bakalım.


Balinaların ilgi göstermesiyle bir haftada %114 yükselen kripto para

Ethereum (ETH) tabanlı ve gizlilik odaklı bir altcoin projesi, kripto para balinalarından büyük bir ilgi görüyor. On chain verileri, balinaların gözden kaçan bu altcoine ilgisini ortaya çıkardı.

Blockchain hareketlerini izleyen Lookonchain şirketinin sağladığı verilere göre, kripto para balinaları MASK tokenin fiyatına güç katıyor. Böylece son bir haftadaki parabolik rallisine yardımcı oldu.

Mask Network, sosyal medya kullanıcılarının birbirlerine özel ve şifreli olarak içerik, mesaj veya kripto para göndermesine olanak sağlayan bir proje. MASK ise projenin yerel kripto para birimi. MASK fiyatı 2023 yılının başından bu yana yüzde 200 yükseldi. Lookonchain ise bu yükselişin sebebinin kripto para balinaları ve büyük yatırımcılar olduğunu söylüyor.

İlgili – Kripto piyasası canlanınca %100’den fazla yükselen 4 altcoin

Balinaların ilgi göstermesiyle bir haftada %114 yükselen kripto para

Lookonchain şöyle açıklıyor:

“MASK fiyatı bugün yüzde 44 yükseldi. Bir piyasa yapıcıya ‘0x5459’ adresinden (17 Mart’ta) 3,5 milyon MASK geldi. Buna ek olarak birden fazla adres de kripto para borsalarından peş peşe MASK coinlerini çekti. Bu da MASK fiyatının yerinden yükselmesine yol açtı.”

Lookonchain, bu ayın başında da yaptığı açıklamada, MASK fiyatının bir günde yüzde 27 yükseldiğini ve bunun başlıca sebebinin balinalar olduğunu duyurmuştu. Kripto para balinaları söz konusu dönemde borsalardan yüklü MASK çekimleri yapmıştı. Bu da kripto paranın fiyatına yükselme gücü vermişti.

İlgili – Bitcoin fiyatında yükseliş ne kadar devam eder? İşte, BTC’nin yeni hedefi

Kaynak

Etiketler: