Balinaların ilgi gösterdiği kripto para bir haftada %114 yükseldi

Balinaların bu altcoinlere akın etmesi altcoin sezonu sinyali mi?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para balinalarının ilgi gösterdiği bir altcoin bir haftada yüzde 114 yükseldi. Bu Ethereum tabanlı altcoin ile ilgili ayrıntılara bakalım.


Balinaların ilgi göstermesiyle bir haftada %114 yükselen kripto para

Ethereum (ETH) tabanlı ve gizlilik odaklı bir altcoin projesi, kripto para balinalarından büyük bir ilgi görüyor. On chain verileri, balinaların gözden kaçan bu altcoine ilgisini ortaya çıkardı.

Blockchain hareketlerini izleyen Lookonchain şirketinin sağladığı verilere göre, kripto para balinaları MASK tokenin fiyatına güç katıyor. Böylece son bir haftadaki parabolik rallisine yardımcı oldu.

Mask Network, sosyal medya kullanıcılarının birbirlerine özel ve şifreli olarak içerik, mesaj veya kripto para göndermesine olanak sağlayan bir proje. MASK ise projenin yerel kripto para birimi. MASK fiyatı 2023 yılının başından bu yana yüzde 200 yükseldi. Lookonchain ise bu yükselişin sebebinin kripto para balinaları ve büyük yatırımcılar olduğunu söylüyor.

İlgili – Kripto piyasası canlanınca %100’den fazla yükselen 4 altcoin

Balinaların ilgi göstermesiyle bir haftada %114 yükselen kripto para

Lookonchain şöyle açıklıyor:

“MASK fiyatı bugün yüzde 44 yükseldi. Bir piyasa yapıcıya ‘0x5459’ adresinden (17 Mart’ta) 3,5 milyon MASK geldi. Buna ek olarak birden fazla adres de kripto para borsalarından peş peşe MASK coinlerini çekti. Bu da MASK fiyatının yerinden yükselmesine yol açtı.”


Lookonchain, bu ayın başında da yaptığı açıklamada, MASK fiyatının bir günde yüzde 27 yükseldiğini ve bunun başlıca sebebinin balinalar olduğunu duyurmuştu. Kripto para balinaları söz konusu dönemde borsalardan yüklü MASK çekimleri yapmıştı. Bu da kripto paranın fiyatına yükselme gücü vermişti.

İlgili – Bitcoin fiyatında yükseliş ne kadar devam eder? İşte, BTC’nin yeni hedefi

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Balinaların ilgi gösterdiği kripto para bir haftada %114 yükseldi
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.