1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ayı piyasasında %260 yükselişle dikkat çeken kripto para

Ayı piyasasında %260 yükselişle dikkat çeken kripto para

Ayı piyasasında %260 yükselişle dikkat çeken kripto para
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında yaşanan ayı durumuna rağmen bir coin yüzde 260’lık rallisi ile dikkatleri üzerine çekti. Orbeon Protocol (ORBN) ile ilgili yaşanan bu önemli gelişmenin ayrıntılarına bakalım.


Ayı piyasasında %260 yükselişle dikkat çeken kripto para: Orbeon Protocol (ORBN)

Sektörün önde gelen kripto paralarından Avalanche (AVAX) ve Chainlink (LINK), dünyadaki istikrarsız ortamda en çok yara alan coinlerden. Bu iki coin olumsuz finansal koşullardan en çok etkilenen kripto projelerden.

Diğer yandan bir kripto para, ayı piyasasına rağmen ön satışlar sırasında yüzde 260’lık bir ralli yaptı. Bahsettiğimiz bu coin Orbeon Protocol (ORBN).

İlgili – Ethereum fiyatında kritik 1.300 dolar hamlesi: Güncel ETH teknik analizi

Kripto düşerken yükselen coin Orbeon Protocol (ORBN) nedir?

Kripto düşerken yükselen coin Orbeon Protocol (ORBN) nedir?

Kripto para piyasası büyük bir darbe aldı. Birçok coin de bu olumsuz gelişmeler ışığında değer kaybı yaşadı. Ancak Orbeon Protocol, farklı yönde bir ilerleme sağlıyor.

Orbeon Protocol ilk önce hızlı ve etkili bir şekilde sermaye toplaması ve yatırımcı çekmesi ile dikkat çekiyor. Bunun başlıca sebebi, sahip olduğu özellikler.

Bunların başında NFT-as-Service (NFTsaS) özelliği geliyor. Orbeon Protocol, NFTsaS özelliği ile bir fon toplama biçimi olarak ödül ve öz sermaye destekli NFT’ler basmalarına izin vererek, sermaye artırmak isteyen girişimlere yardımcı oluyor.

İlgili – Bitcoin fiyatında yükselişin önünü kesen kritik direnç: Güncel BTC teknik analizi

Bu NFT’ler her yatırımcı tarafından çıkarılabilir ve 1 dolar gibi en düşük ücretli NFT’lere de olanak tanıyor. Böylece girişimciler daha hızlı ve daha geniş bir kaynaktan sermaye toplayabilirken, yatırımcılar da risk sermayesi piyasasına erişim elde ediyor.

Orbeon Protocol (ORBN) kısa süre önce bir ön satış başlattı. Sektör uzmanları da şimdiye kadarki performansından etkilendi. Orbeon Protocol, ORBN token ismi verilen yerel kripto paraya sahip. Bu token aynı zamanda kullanıcıya yönetime katılma hakkı da tanıyor. Uzmanlar ise ön satışın sonunda bu coinin yüzde 6000 oranında yükselebileceğini belirtiyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.