Axie Infinity’de ger dönüş sinyalleri: Ne kadar yükselebilir?

Axie Infinity
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Axie Infinity fiyat tahmini, özellikle %61.8 Fibonacci düzeltmesiyle uzatılan 10.15$ seviyesinin üzerinde yükselişini sürdürüyor. Axie Infinity, önceki gün güçlü bir geri dönüş yaptı ve kazançlarının yarısından vazgeçmeden önce bugün 10.58$’dan %20’nin üzerinde kazanç elde etti.

AXS %20 artarken Axie Infinity fiyat tahmini: Ne kadar yükselebilir?

2021’de, Axie Infinity (AXS) gibi blok zincir tabanlı oyun platformlarının yaygınlaşması nedeniyle P2E oyunları geniş çapta popüler hale geldi. Geliştiricilere göre, Axie Infinity, Pokemon ve Japon taşınabilir dijital evcil hayvan Tamagotchi gibi oyunlardan ilham aldı. Benzersiz türleri, özel yetenekleri ve bireysel arazi parçalarını temsil etmek için değiştirilemez belirteçler (NFT’ler) kullanır.

CoinMarketCap’e göre, P2E platformundaki AXS tokeni, o yılın P2E balonu sırasında 6 Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 165,37 dolara ulaştı. AXS, piyasadaki yaygın karamsarlık nedeniyle 24 Ekim’de 52 haftanın en düşük seviyesi olan 8.21$’ı gördü. Ancak, şimdi bir geri dönüş yapıyor ve 10.50$ civarında işlem görüyor; ancak temel tarafın yükseliş trendini sınırlı tutması muhtemel.

Axie Infinity

Popüler bir blockchain tabanlı çevrimiçi video oyunu olan Axie Infinity (AXS), son birkaç ay içinde oyuncu aktivitesinde önemli bir düşüş bildirdi. Bu oyunun popülaritesi, son 30 günde ortalama 701.000 benzersiz oyuncuyla Ocak 2021 için bildirilen seviyenin altına düştü. NFT’lere dayalı oyun, aylık tekil kullanıcılarda Eylül 2022’de 1.955 milyondan Eylül 2021’de 739.000’e %62 düşüş kaydetti. Yeni veriler, kripto para birimlerinde devam eden ayı piyasasının önemli bir etkisi olduğunu gösteriyor.

Bir oyun endüstrisi web sitesi olan Activeplayer.io tarafından derlenen bilgilere göre, 30 Ocak 2021–2022 itibariyle Axie Infinity’nin aylık ortalama 850.000 oyuncusu bulunuyor. Teknik cephede, AXS 10.15$’da %50 Fibonacci düzelmesini tamamladı ve bu seviyenin üzerindeki kapanış mumları yükselişin tersine dönme olasılığını gösteriyor.

Yukarı yönde, AXS 11.08$’da anında dirençle karşılaşabilir ve bu seviyenin üzerinde bir kırılma fiyatı 11.80$’a kadar yükseltebilir. MACD ve RSI göstergeleri de pozitif bölgede. Aşağı yönde, 10,15$ seviyesinin aşağı yönlü bir kırılması, AXS’i 9,75$’a kadar bir düşüşe maruz bırakabilir. Axie Infinity’ye ek olarak Dash 2 Trade ve Calvaria, portföyünüze dahil edilmesi gereken uygun alternatiflerdir.

D2T ön satış aşaması 2, iki haftadan biraz fazla bir sürede 5.16 milyon dolar toplayarak şimdiden satıldı. Dash 2 Trade, 2022’nin ikinci yarısında piyasaya sürülecek olan ve son derece popüler ticaret sinyali şirketi Learn 2 Trade tarafından geliştirilen bir konsepttir. Platformun amacı, yatırımcıların bilinçli kararlar vermelerine yardımcı olmak için pazar odaklı bilgiler sağlamaktır.


 Axie Infinity

D2T, alım satım deneyimini geliştirmek için alım satım sinyalleri, sosyal analitik ve hatta piyasa duyarlılığı analizi sunar. Geliştirme ekibine göre Dash 2 Trade, kripto para birimleri için Bloomberg ticaret terminali olmayı hedefliyor. Platform ayrıca, ticaret süreçlerini otomatikleştirmek ve tüm ticaret yöntemlerini optimize etmek için otomasyon ve geriye dönük test yeteneklerine sahiptir.

Yeni bir kripto oyun projesi olan Calvaria, endüstriyi kasıp kavurmaya ve piyasadaki en iyi oyna-kazan oyunlarından biri olmaya hazırlanıyor. Axie Infinity daha önce bu unvanı elinde tutuyordu, ancak oyun 2021 sonundaki zirvesinden bu yana, en azından Mart ayındaki 600 milyon dolarlık Ronin Network saldırısı nedeniyle korkunç bir 2022 geçirdi.

Calvaria geliştiricileri, Web3 oyunlarının yaygın olarak benimsenmesinin önündeki iki önemli engeli keşfettiler. Yatırımcılar Web3 oyunlarının vaadini kabul etse de, oyuncu tabanı bunu anlamadı. Calvaria, halihazırda 10’un 4. aşamasında olan ve hızla 1,5 milyon dolar eşiğine yaklaşan ön satışını gerçekleştirmeye devam ediyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Axie Infinity’de ger dönüş sinyalleri: Ne kadar yükselebilir?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.