1. Home
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Analist pump ve dump yapmaya hazırlanan 4 kripto parayı açıkladı!

Analist pump ve dump yapmaya hazırlanan 4 kripto parayı açıkladı!

Analist pump ve dump yapmaya hazırlanan 4 kripto parayı açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

 Popüler bir kripto analisti, 4 kripto para için öngördüğü kritik fiyat hareketlerini ve analizlerini paylaştı.

İşte pump ve dump yapacak 4 kripto para!

Twitter’da Altcoin Sherpa olarak tanınan analist, popüler bir blockchain tabanlı oyun ekosistemi ve bir Ethereum rakibinde yakın vadeli bir ralliye işaret ederken, iki kripto paranın yatırımcılarını ise dikkatli olmaları konusunda uyarıyor.

 Analist Twitter’da 170.500 takipçisine ilk önce Bored Ape’in kurucuları tarafından yaratılan ve piyasaya sürülür sürülmez değeri 2 milyar doları aşan yeni bir kripto olan ApeCoin’den bahsetti. Ve APE’nin risk/ödül oranına (R:R) karşı temkinli olmaları gerektiğini söyledi.

Analist pump ve dump yapmaya hazırlanan 4 kripto parayı açıkladı!

İlgili: İşte APECoin (APE)’i bu kadar popüler yapan gerçekler!

(Bir tradera bir yatırım üzerinden ne kadarlık bir riski göze alarak, ne kadar kâr elde edebileceğini gösteren bir metriktir.)

“Daha düşük zaman dilimlerinde boğa görünümü hala bozulmamış; R:R’nin alım satım için o kadar iyi olduğunu düşünmediğim için ben şahsen temkinli davranırdım.

Yatırım açısından bakıldığında, aynı zamanda çok yüksek bir piyasa değerine sahip bence. Bununla birlikte, dipten satın almayı düşünürüm.”

Nitekim ApeCoin, 17 Mart’ta 7.40$’lık bir fiyat ile piyasaya sürüldü ve düzeltmeden önceki gün %132 artarak 17.17$’a kadar çıktı. APE şu anda %5,8’lik bir düşüşle 12,43$’dan işlem görüyor.

Altcoin Sherpa, kurumsal blockchain platformu Fantom’un yerel tokeni FTM’ye karşı da temkinli. 19 Mart’ta yatırımcılara risklerini azaltmalarını tavsiye ettiği ve tam anlamıyla bir altcoin sezonu olmayacağını, yani altcoinlerin Bitcoin’den daha iyi performans gösterdiği bir dönem olmayacağını söylediği bir tweeti paylaştı. 

“Altcoinlerinizi gözden geçirmeniz için dostça bir hatırlatma.

2.70$’lık FTM alımınız muhtemelen o seviyeye gelmeyecek, yakında yenilgiyi kabullenmeniz gerekecek.”

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, Fantom (FTM) %1.34’ün üzerinde artışla 1.34$’dan işlem görüyor. FTM en son 21 Ocak’ta 2.50$’a dokundu.

Pump yapmaya hazırlanan 2 kripto para

Analistin listesindeki coinlerden bir diğeri ise, Ethereum tabanlı sanal dünya The Sandbox (SAND). SAND’deki fiyat hareketinin popüler metaverse oyunu Axie Infinity’nin yerel tokeni AXS’ye benzediğini söylüyor.

“AXS’nin aya çıkmadan önceki haline benziyor. AXS sert bir şekilde pump yapmaya başlarsa, muhtemelen bazı metaverse coinlerden satın alabilirsiniz. Çünkü diğerlerinin de gerçekten iyi iş çıkaracağını düşünüyorum.”

(Sandbox yazımızı yayına hazırlarken, %2,15 düşüşle 3,37$’ı görüyor.)

Ayrıca kripto stratejisti, ölçeklendirme çözüm protokolü NEAR konusunda da iyimser.

BTC de yükseliş devam ederse protokolün yerel tokeni NEAR’ın 16 doları geçebileceğini tahmin ediyor.

“BTC iyi devam ettiği sürece, önümüzdeki haftalarda 16 dolar veya daha da üstüne çıkacağımızı düşünüyorum.

2 aydır düşüyor, sanırım yakında harekete geçecek.”

(NEAR fiyatı şu anda %4.94 düşüşle 12.21$’lık bir fiyattan işlem görüyor.)

Kaynak