Loading...
btc
BTC
1.78%
Bitcoin
64.952,07 USDT
eth
ETH
2.7%
Ethereum
3.138,87 USDT
bch
BCH
6.86%
Bitcoin Cash
509,30 USDT
xrp
XRP
4.44%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
5.25%
Litecoin
85,09 USDT
bnb
BNB
3.05%
Binance Coin
570,90 USDT
sol
SOL
5.81%
Solana
150,77 USDT
avax
AVAX
7.79%
Avalanche
37,36 USDT
ada
ADA
7.4%
Cardano
0,50 USDT
dot
DOT
7.84%
Poladot
7,20 USDT
doge
DOGE
3.5%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
10.77%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ava Labs (Avalanche) Başkanı’ndan Bitcoin öngörüsü!

bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ava Labs’ın Başkanı Jonh Wu, yaptığı açıklamada Bitcoin, AVAX, Ethereum ve Solana’ya ilişkin değerlendirmelerden bulundu. Detaylar haberimizde.

Ava Labs (Avalanche) Başkanı’ndan Bitcoin öngörüsü!

2021 yılının en gözde kripto paralarının başında Ava Labs’ın çalıtısı altında bulunan Avalanche (AVAX) geliyor. AVAX, içerisinde Prof. Dr. Emin Gün Sirer’inde bulunduğu güçlü bir ekibe sahip ve gelecek vadeden kripto paralar arasında gösteriliyor. AVAX, 2021 yılının başından bu yana %2,158 değer kazanarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Ava Labs Başkanı John Wu, kripto para piyasasındaki son gelişmeleri CNBC’deki programda değerlendirdi. Wu, kripto para piyasasının 2022’nin sonunda 5 trilyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olacağını belirtti. Wu aynı zamanda Bitcoin, AVAX, Ethereum ve Solana’ya ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

“2022 sonunda muhtemelen kripto piyasasının bugünkü 2,3 triyon dolarlık değerinden 5 trilyon dolara nasıl ulaştığının hikayesini dinleyeceğiz. Fed’in politikalarından ve dünyadaki genel görünümden etkilenmeyen tek varlık sınıfının kriptolar olduğunu göreceğiz.” 

Wu, bunun bir tahmin olarak dile getirmekten utandığını çünkü bariz bir gerçek olduğunu belirtti. Ava Labs Başkanı, Bitcoin’in büyümeye devam edeceğini ancak başta AVAX olmak üzere daha başka blok zincirlere karşı hakimiyetini kaybedeceğini belirtti.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Wu’ya göre Ethereum, ETH 2.0 üzerinden PoS’a geçiş yapmak istiyor, Solana, oyun sahnesinde yeni özelliklerin kilidini açıyor, Avalanche, daha fazla projeye dahil oluyor ve Cardano, DApps ekosistemini mükemmelleştiriyor. Tüm bunlar bu ekosistemlerin daha fazla benimsenmesini sağlayacak adımlar.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Wu, bu projelerin 2021 yılında Bitcoin’den daha fazla getiri sağladığına da dikkat çekti. Başkan, internetin geleceği olarak adlandırılan Metaverse’de dikkat çekti ve 2022 yılında büyümeye devam edeceğini savundu.

İlgili: Metaverse nedir, geleceği nasıl?

Bilindiği gibi Ava Labs, kendisini “blok zinciri endüstrisindeki en hızlı akıllı sözleşmeler platformu” olarak lanse eden Avalanche blok zincirinin yaratıcısıdır. Blok zincirin kendi kripto parası olan AVAX, yazının kaleme alındığı anlarda 104 dolardan işlem görüyor. AVAX’ın toplam piyasa değeri 25 milyar doların üzerinde.

AVAX yıllık grafik

Bitcoin Ava Labs (Avalanche) Başkanı’ndan Bitcoin öngörüsü!

İlgili: AVAX fiyat tahmini

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.