1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ava Labs (Avalanche) Başkanı’ndan Bitcoin öngörüsü!

Ava Labs (Avalanche) Başkanı’ndan Bitcoin öngörüsü!

Ava Labs (Avalanche) Başkanı’ndan Bitcoin öngörüsü!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ava Labs’ın Başkanı Jonh Wu, yaptığı açıklamada Bitcoin, AVAX, Ethereum ve Solana’ya ilişkin değerlendirmelerden bulundu. Detaylar haberimizde.

Ava Labs (Avalanche) Başkanı’ndan Bitcoin öngörüsü!

2021 yılının en gözde kripto paralarının başında Ava Labs’ın çalıtısı altında bulunan Avalanche (AVAX) geliyor. AVAX, içerisinde Prof. Dr. Emin Gün Sirer’inde bulunduğu güçlü bir ekibe sahip ve gelecek vadeden kripto paralar arasında gösteriliyor. AVAX, 2021 yılının başından bu yana %2,158 değer kazanarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Ava Labs Başkanı John Wu, kripto para piyasasındaki son gelişmeleri CNBC’deki programda değerlendirdi. Wu, kripto para piyasasının 2022’nin sonunda 5 trilyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olacağını belirtti. Wu aynı zamanda Bitcoin, AVAX, Ethereum ve Solana’ya ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

“2022 sonunda muhtemelen kripto piyasasının bugünkü 2,3 triyon dolarlık değerinden 5 trilyon dolara nasıl ulaştığının hikayesini dinleyeceğiz. Fed’in politikalarından ve dünyadaki genel görünümden etkilenmeyen tek varlık sınıfının kriptolar olduğunu göreceğiz.” 

Wu, bunun bir tahmin olarak dile getirmekten utandığını çünkü bariz bir gerçek olduğunu belirtti. Ava Labs Başkanı, Bitcoin’in büyümeye devam edeceğini ancak başta AVAX olmak üzere daha başka blok zincirlere karşı hakimiyetini kaybedeceğini belirtti.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Wu’ya göre Ethereum, ETH 2.0 üzerinden PoS’a geçiş yapmak istiyor, Solana, oyun sahnesinde yeni özelliklerin kilidini açıyor, Avalanche, daha fazla projeye dahil oluyor ve Cardano, DApps ekosistemini mükemmelleştiriyor. Tüm bunlar bu ekosistemlerin daha fazla benimsenmesini sağlayacak adımlar.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Wu, bu projelerin 2021 yılında Bitcoin’den daha fazla getiri sağladığına da dikkat çekti. Başkan, internetin geleceği olarak adlandırılan Metaverse’de dikkat çekti ve 2022 yılında büyümeye devam edeceğini savundu.

İlgili: Metaverse nedir, geleceği nasıl?

Bilindiği gibi Ava Labs, kendisini “blok zinciri endüstrisindeki en hızlı akıllı sözleşmeler platformu” olarak lanse eden Avalanche blok zincirinin yaratıcısıdır. Blok zincirin kendi kripto parası olan AVAX, yazının kaleme alındığı anlarda 104 dolardan işlem görüyor. AVAX’ın toplam piyasa değeri 25 milyar doların üzerinde.

AVAX yıllık grafik

Bitcoin Ava Labs (Avalanche) Başkanı’ndan Bitcoin öngörüsü!

İlgili: AVAX fiyat tahmini

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.