As Roma ASR nedir? ASR/USD yorumları ve geleceği

As-Roma-Taraftar-Tokeni-ASR-coin- nedir-Koinmedya-com
Asr-coin-nedir?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

As Roma taraftar tokeni ASR coin nedir? ASR coin yorumları nasıl? ASR coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? ASR coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

As Roma ASR Coin Yorum

 

ASR/USD – 1 ASR coin kaç dolar?

ASR coin yorumlarına geçmeden önce, ASR coin nedir sorusuna yanıt verelim.

As Roma ASR Coin Nedir ?

Roma taraftar tokeni ASR blockhain tabanlı bir kripto para. AS Roma Futbol Klübü taraflarının, Socios hizmetleri ve uygulamaları kullanarak, kulübün kararlarında tokenleriyle etkili olma fırsatı sunma özelliği bulunuyor. Socios blockchaine dayanan, eğlence ve spor etkinlikleri düzenleyen bir taraftar etkileşimi ve ödül platofrmu. ASR tokenin kuruluşunun temel amacı AS Roma Futbol Kulübü taraftarlarının sesi olmak ve kulüp kararlarında etkili olmalarını sağlamak.

AS Roma Taraftar Token, taraftarların AS Roma’nın Instagram hesabında hangi oyuncunun öne çıkacağını seçmelerini sağlıyor.Taraftarlar ya da kullanıcılar ayrıca maç sırasında tribünlerden verilecek mesajı da belirleyebiliyorlar. Kullanıcılar her havuz için bir oy kullanabiliyor. Ancak ellerindeki tokenin ağırlığının sahip oldukları token sayısı ile eşit olması gerekiyor.

Token sahipleri aynı zamanda antreman takımının olmasını istedikleri ismini de seçebiliyorlar. Token sahipleri Stadio Olimpico’da takımın attığı her gol için hangi şarkının çalınacağını da belirleyebiliyorlar. Ayrıca Edin Dzenkro’nun anısına sanat eserleri de seçebiliyorlar. As Roma Taraftar tokenine sahip olmanın getiridiği bir diğer avantaj takımın resmi otobüs tasarımını seçmek.

İlgili:Bitcoin Yorum,Fiyat ve Geleceği

ASR, As Roma Taraftar Tokeni platformunun hizmet tokeni. Bu token sahipleri ek oylama hakkı ve takıma her zaman erişim izni ile gelenesel üyelik özelliğine sahip olabiliyorlar. As Roma taraftar tokeni sahipleri kupalara, yurtiçi lig müsabakalarına ve Avrupa maçlarına VIP giriş hakkı elde ediyorlar. Kullanıcılar socios.com uygulaması ile oyunlara, quizlere ve kulüp kararlarına katılarak ödüller kazanabiliyor.

ASR/USD fiyat grafik yorum

asr coin As Roma ASR nedir? ASR/USD yorumları ve geleceği

As Roma Taraftar tokeni bu hafta yükseliş eğiliminde. Son bir haftada %4.10 gibi bir oranda yükseliş gösterdi. Güncel dolaşımdaki arz 3.374.368 ASR. ASR fiyatının hemen üzerinde 200 günlük EMA bulunuyor. Bu seviye ile üçgen oluşumun direnç çizgisi aynı yerde. Güçlü bir mumla bu iki direnci kırmayı başarabilirse,oluşum hedefine doğru yükselişe geçebilir.

As Roma ASR coin geleceği ve fiyat tahmini

Analizler, ASR coin fiyatının 2025 yılında 18 dolara kadar yükselebileceğini gösteriyor. 2030 yılına kadar ise 23 doları görmesi öngörülüyor.

As Roma Taraftar tokeni uzun vade fiyat tahmini şöyle:

Yıl Yıllık En Düşük Yıllık En yüksek
2024 $ 2.03 $ 5.34
2025 $ 4.52 $ 18.18
2026 $ 5.03 $ 8.32
2027 $ 5.27 $ 13.06
2028 $ 11.31 $ 12.78
2029 $ 12.21 $ 23.01
2030 $ 13.00 $ 16.46
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
As Roma ASR nedir? ASR/USD yorumları ve geleceği
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.