Ardor (ARDR) coin nedir? ARDR/USD yorumları ve geleceği

ardor ardr
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ardor ARDR coin nedir? ARDR coin yorumları nasıl? Ardor coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? ARDR coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.


Ardor ARDR coin yorum

 

1 Ardor ARDR coin kaç dolar?

Kripto  para dünyasında ortaya yeni bir şeyler sunmaya çalışan birçok proje var. Bunlardan biri de Ardor. Benzersiz bir şey sunmasına rağmen, malesef çok az insan Ardor hakkında bilgi sahibidir. Ardor kendisini, işdünyası için ilk ölçeklenebilir blok-zincir servis platformu olarak konumlandırıyor. Bu beklentileri karşılamak şüphesiz hiç kolay olmayacak. 

ARDR coin yorumları ve geleceği ile ilgili fiyat tahminlerine geçmeden önce ARDR coin nedir inceleyelim:

Ardor ARDR coin nedir?

Ardor, İşletmeler ve kurumlar için özel blok zinciri çözümleri geliştirmeye yatırım yapmak zorunda kalmadan blok zinciri teknolojisinin güçlü yönlerinden yararlanmaları için blok zinciri altyapısı sağlar.

Ardor, blok zinciri güvenliğini ve ademi merkeziyetçiliği yöneten bir ana zincir sunuyor. Çeşitli iş uygulamaları için kullanıma hazır, kutudan çıktığı gibi özelleştirilebilir alt zincirler sağlar. Ardor’un geliştiricileri, açık kaynaklı Nxt projesinin arkasındaki aynı şirkettir.

Öncelikle Ardor’a, Nxt’deki temellerine ve ilk alt zincir projesi Ignis’e detaylı bir göz atmalıyız. Proje, bir hizmet olarak blok zincirini yeni kullanılabilirlik ve erişilebilirlik seviyelerine taşımak için çok fazla potansiyele sahip olsa da başarısı muhtemelen geliştirme ekibinin erken uygulamalar için oluşturabileceği çekiş miktarına bağlı.

 

ardor-coin-nedir

Dünyanın dört bir yanındaki şirketler, blok zincir teknolojisine son zamanlarda büyük ilgi gösteriyorlar. Bununla birlikte, hepsi kendi çözümlerini geliştirmek istemiyor. Şirketlere hizmet olarak bir blok zincirin getirilmesi çok mantıklı ve Ardor bu konuda bir etki yaratacak şekilde tasarlandı. Başka şirketler şu anda benzer hizmetleri sunuyor; Microsoft muhtemelen şu anda hizmet olarak blok zincirinin en büyük sağlayıcısı durumunda. Yine de rekabet iyidir.

Ardor’un Teknolojisi

Hizmet olarak bir blok zincir oluşturmak bir şey, ancak şirketlere çekici kılmak tamamen başka bir şeydir. Bunu başarabilmek için, Projenin ekibi teknik açıdan ilginç bir yaklaşım geliştirdi. Her şeyden önce, Ardor, şirketlerin kendi ürünlerini ve hizmetlerini alt zincirleri kavramını kullanarak inşa etmelerini sağlayan benzersiz bir temel-alt zincir mimarisi kullanıyor. Aynı zamanda, bu ürünler Ardor’un ana zinciri tarafından sağlanan güvenlikten yine de faydalanacak. Yan zincirlerin kullanımı, blokchain dünyasında son zamanlarda büyük bir ilgi konusu haline geldi, çünkü bu mantıklı.

Proje, herhangi bir blok zincir çözümünde her zaman olduğu gibi, ne kadar güvenilir olduğuna göre ayakta kalacak veya düşecektir. Bu platform, NXT altyapısının üzerine inşa edilmiştir. Proje hakkında bir nevi NXT 2.0 da diyebiliriz. Kripto para tutkunları, son dört yıldır tüm dünyada insanlar tarafından kullanıldığı için NXT hakkında bilgi sahibi olabilirler. Ayrıca, proje, bugün dünyanın en popüler programlama dillerinden biri olan Java kullanılarak geliştirildi.

Blok Zinciri Hizmeti

İlk defa Ardor ekosistemi içerisinde kendi alt zincirlerinizi büyütmek mümıkü olacak. Kendi alt zincirlerinizi oluşturmanın bütün imkânlarını düşünsenize! Sadece NXT’ye bir göz atın. NXT’nin sahip olduğu tüm özelliklere projenin alt zincirlerinde de sahip olunacak:

• Hesap Paylaşımı: Basit isimlerle işlemleri başlatabilirsin. Tüm takma isimler alt zincirin isminden önce sonra erecek.
• Bulut Hizmeti: Tüm verileri blok zincirinde depolayabilirsiniz. Bu özel veya genel olabilir.
• Hesap Kontrolü: Bir üst makamdan onay almadan bir hesabın erişimini sınırlama yada işlemlerini yasaklayabilirsiniz.

 

• Para Sistemi: Kişiye has token oluşturabilir ve ek olarak alt token zincirleri oluşturabilirsiniz.
• Güvenli Mesajlaşma: Şifrelenmiş mesajları ve dosyaları merkezi bir sistem olmadan gönderebilirsiniz.
• Para Değişimi: Kullanıcıların başka kullanıcıların tokenları ile değiş tokuş yapma olanağınız var.
• Oylama: Güvenli ve gizli oylama yapabilmek için merkezi olmayan oylama yapabilirsiniz.
• Eklentiler: İşlevselliği artırmak ve özelleştirmek için eklentiler oluşturulacak.
• Aşamalara Ayırma: Otomatik olarak koşullu yada koşulsuz ertelenmiş icra ile işlemler oluşturabilirsiniz.
• Pazarlama: Her bireyin fiziksel ve dijital nesneleri alıp satabileceği bir pazar olacak.

ARDOR ARDR coin fiyat grafiği yorumu

ardor Ardor (ARDR) coin nedir? ARDR/USD yorumları ve geleceği

Ardor (1). itki dalgasını tamamlamışa benziyor. Kripto para analizi hazırladığımız tarih itibariyle henüz düzeltme dalgasının a dalgasını yaptı. Sırada b ve c dalgası var.

ARDR coin geleceği ve fiyat tahmini 2024-2030

Fiyat tahmini analizlerine göre, Ardor coin fiyatı 2025 yılında 0.15 dolara kadar yükselebilir. 2030 yılında ise 0.04 dolara kadar düşmesi öngörülüyor.

Yıl Taban Tavan
2024 $ 0.075755 $ 0.205243
2025 $ 0.072026 $ 0.142885
2026 $ 0.066448 $ 0.082308
2027 $ 0.065284 $ 0.083686
2028 $ 0.036548 $ 0.225505
2029 $ 0.030857 $ 0.128037
2030 $ 0.022708 $ 0.045880

Bu aşamada projenin başarılı olup olmayacağını söylemek için henüz erken. Projenin geçtiğimiz günlerde çok fazla ilgi gördüğü doğrudur. Dahası, ARDR tokeni, bu projenin sunduğu konularda en azından bir çıkarım olduğunu kanıtlayan bir değer kazanmış durumda. İlave gelişme gösteren alt zincirlerinin başlatılması, spesifik işlem türlerinin desteklenmesi vb. gibi bazı ilginç gelişmeler halen gündemdedir. Önümüzdeki aylarda Ardor’dan beklenen çok şey var, ipi göğüsleyip gögüsleyemeyeceğini hep beraber göreceğiz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ardor (ARDR) coin nedir? ARDR/USD yorumları ve geleceği
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir