1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. ApeCoin fiyatında 6 dolar hedefi ve önemli destek/direnç seviyeleri

ApeCoin fiyatında 6 dolar hedefi ve önemli destek/direnç seviyeleri

ApeCoin fiyatında 6 dolar hedefi ve önemli destek/direnç seviyeleri
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ApeCoin son günlerde dikkat çeken bir ralli yaptı. Ancak şimdi yön konusunda karar vermesi gerken an yaklaşıyor. Önünde kritik bir seviye var. Bu seviye ile etkileşimi belirleyici olacak. APE fiyatı için önemli destek ve direnç seviyelerine de bakalım.


ApeCoin fiyatında 6 dolar hedefi ve önemli destek/direnç seviyeleri

Bazı altcoinler yükselmede zorluklar yaşarken, ApeCoin (APE) fiyatı dikkat çeken bir yükseliş trendine sahip. APE coindeki son yükseliş ise boğa bir formasyonunda yaşanan kırılmadan sonra geldi. Bu yükseliş hamlesi bir süre daha devam edebilir. Böylece daha yüksek seviyelerdeki dengesizliği doldursun.

ApeCoin fiyatı grafikte üç “lower low” ve iki de “lower high” oluşturdu. Böylece Ağustos’un ortasından Eylül’ün başına kadar düşen bir takoz formasyonu oluşturdu. Böyle bir formasyon yüzde 11 sıçrama ile 5.12 dolar seviyesini öngörüyor. Ancak APE fiyatı 9 Eylül’de patlama yaparak üç gün içinde yüzde 30 ralli yaptı.

İlgili – ApeCoin (APE) nedir? Güncel APE coin haber ve gelişmeleri

Bu ralliden sonra gelen gerileme ise ApeCoin fiyatından son 12 saatte yeni bir yüzde 10’u aşan ralliye olanak tanıdır. Bundan dolayı APE fiyatı şu an 5.75 dolar civarında. Bu hareketleri devamında muhtemelen 6 dolar psikolojik seviyesi yeniden test edilecek. Böylece Fair Value Gap (FVG) olarak da bilinen yetersiz alanlar kapanmış olacak.

Burası, APE coinin yerel bir zirve yapacağı ve potansiyel bir gerilemenin başlayacağı yerde bulunuyor. Tabii ApeCoin fiyatının nereye doğru gideceğini daha çok genel piyasa durumu belirleyecek.

ApeCoin fiyatında 6 dolar hedefi ve önemli destek/direnç seviyelerine

APE/USDT 12 saat grafik

Diğer yandan eğer ApeCoin fiyatı higher high oluşturarak 6 doları test edemezse, bu piyasada yeterli bir boğa momentumu olmadığının işareti olacak. Böyle bir durumda APE muhtemelen yeniden gerileyerek güç kaybedecek.

Eğer APE fiyatı 5.23 dolar seviyesinin altına sarkarak burada kapanış yaparsa, “lower low” ile boğa tezi geçersiz kılacak. Böyle bir durumda ApeCoin fiyatı 5 dolar ve 4.95 dolar destek seviyelerine çökebilir.

İlgili –

Kaynak

Etiketler: