Loading...
btc
BTC
-0.37%
Bitcoin
65.421,81 USDT
eth
ETH
-0.51%
Ethereum
3.139,03 USDT
bch
BCH
0.25%
Bitcoin Cash
526,98 USDT
xrp
XRP
-0.44%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
-0.54%
Litecoin
79,30 USDT
bnb
BNB
-0.8%
Binance Coin
561,92 USDT
sol
SOL
-0.71%
Solana
150,19 USDT
avax
AVAX
-0.77%
Avalanche
36,99 USDT
ada
ADA
-0.44%
Cardano
0,47 USDT
dot
DOT
-0.74%
Poladot
6,81 USDT
doge
DOGE
-0.83%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-0.97%
Shiba Inu
0,00 USDT

ApeCoin fiyatında 6 dolar hedefi ve önemli destek/direnç seviyeleri

Analistten pump hazırlığında olan 3 kripto para için analiz!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ApeCoin son günlerde dikkat çeken bir ralli yaptı. Ancak şimdi yön konusunda karar vermesi gerken an yaklaşıyor. Önünde kritik bir seviye var. Bu seviye ile etkileşimi belirleyici olacak. APE fiyatı için önemli destek ve direnç seviyelerine de bakalım.


ApeCoin fiyatında 6 dolar hedefi ve önemli destek/direnç seviyeleri

Bazı altcoinler yükselmede zorluklar yaşarken, ApeCoin (APE) fiyatı dikkat çeken bir yükseliş trendine sahip. APE coindeki son yükseliş ise boğa bir formasyonunda yaşanan kırılmadan sonra geldi. Bu yükseliş hamlesi bir süre daha devam edebilir. Böylece daha yüksek seviyelerdeki dengesizliği doldursun.

ApeCoin fiyatı grafikte üç “lower low” ve iki de “lower high” oluşturdu. Böylece Ağustos’un ortasından Eylül’ün başına kadar düşen bir takoz formasyonu oluşturdu. Böyle bir formasyon yüzde 11 sıçrama ile 5.12 dolar seviyesini öngörüyor. Ancak APE fiyatı 9 Eylül’de patlama yaparak üç gün içinde yüzde 30 ralli yaptı.

İlgili – ApeCoin (APE) nedir? Güncel APE coin haber ve gelişmeleri

Bu ralliden sonra gelen gerileme ise ApeCoin fiyatından son 12 saatte yeni bir yüzde 10’u aşan ralliye olanak tanıdır. Bundan dolayı APE fiyatı şu an 5.75 dolar civarında. Bu hareketleri devamında muhtemelen 6 dolar psikolojik seviyesi yeniden test edilecek. Böylece Fair Value Gap (FVG) olarak da bilinen yetersiz alanlar kapanmış olacak.

Burası, APE coinin yerel bir zirve yapacağı ve potansiyel bir gerilemenin başlayacağı yerde bulunuyor. Tabii ApeCoin fiyatının nereye doğru gideceğini daha çok genel piyasa durumu belirleyecek.

ApeCoin fiyatında 6 dolar hedefi ve önemli destek/direnç seviyelerine

APE/USDT 12 saat grafik

Diğer yandan eğer ApeCoin fiyatı higher high oluşturarak 6 doları test edemezse, bu piyasada yeterli bir boğa momentumu olmadığının işareti olacak. Böyle bir durumda APE muhtemelen yeniden gerileyerek güç kaybedecek.

Eğer APE fiyatı 5.23 dolar seviyesinin altına sarkarak burada kapanış yaparsa, “lower low” ile boğa tezi geçersiz kılacak. Böyle bir durumda ApeCoin fiyatı 5 dolar ve 4.95 dolar destek seviyelerine çökebilir.

İlgili –

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.