Kahve devi Starbucks NFT programı için bu platformu seçti

nft
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler cafe zinciri Starbucks, yeni NFT Topluluğu ve ödül programını başlatmak için Polygon (MATIC) blockchainini tercih etti. Kahve devi Starbucks, sadakat programı müşterilerine, değiştirilemeyen edilemeyen token (NFT) pulları satın alma ve kazanma şansı vermek için Polygon (MATIC) ile iş birliği yapıyor.

Kahve devi Starbucks NFT programı için Polygon (MATIC)’i seçti

Starbucks Coffee Company, Starbucks Odyssey adlı Web3 programının bir parçası olarak tahsil edilebilir dijital pulları başlatmak için Polygon‘a yöneldi. Programin bu yıl içinde başlayacağı bildirildi, ancak müşteriler için bir bekleme listesi 12 Eylül’de yayınlanmış bulunuyor. Starbucks’ın başkan yardımcısı ve pazarlama müdürü Brady Brewer konuya ilişkin olarak şöyle diyor:

Starbucks Rewards sadakat programı üyelerimizi ilk kez sadece Starbucks’a değil, birbirlerine de bağlıyoruz. Web3 teknolojisinden yararlanmak, üyelerimizin daha önce mümkün olmayan deneyimlere ve sahipliklere erişmesine olanak sağlayacaktır. Starbucks Odyssey, Starbucks Rewards üyelerimizin sevdiği temel faydaları aşacak ve benzersiz Starbucks olan dijital, fiziksel ve deneyimsel faydaların kilidini açacak.

nft

Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwal ise şöyle diyor: “İnsanların ve teknolojinin küresel çapta ve özgürce işbirliği yapmasını ve değer alışverişinde bulunmasını sağlayan lider bir altyapı sağlayıcısı olarak Polygon, Starbucks’ın Web3’e girişi için ideal fırlatma rampasını sağlıyor.”

Program üyeleri oyun oynayarak veya kahve ile ilgili diğer etkinlikleri tamamlayarak kendilerine atanan puan değerine sahip olan ve ayrıca satın alınabilecek NFT pulları kazanacaklar. Ortaklık, Polygon’un yaklaşık 200 yönetici, mühendis ve Web3 geliştiricisinin işe alınmasıyla işgücünü %40 oranında artırdığı bildiriliyor. Yazma sırasında, MATIC 0,91 dolardan işlem görüyordu. Bu haftanın başlarında, hacim olarak dünyanın en büyük kripto borsası Binance, NFT’lerin büyük markaların ödül programlarını ve toplulukları birbirine bağlama şeklini değiştirdiğini söyledi.

Kaynak


0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Kahve devi Starbucks NFT programı için bu platformu seçti
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.