1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü CoinMarketCap anketine göre Polygon (MATIC) Ekim’de bu seviyelerde

Ünlü CoinMarketCap anketine göre Polygon (MATIC) Ekim’de bu seviyelerde

Ünlü CoinMarketCap anketine göre Polygon (MATIC) Ekim’de bu seviyelerde
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para topluluğu, 31 Ekim 2022 tarihine kadar popüler altcoinlerden Polygon (MATIC) için yükseliş fiyatı belirledi. Polygon (MATIC), özellikle Ethereum L2 tokeni ve Robinhood ticaret platformu arasında yakın zamanda onaylanan ortaklık gibi en son olayların ışığında, bazı ilgi çekici zamanlara gidiyor gibi görünüyor. Detaylar haberimizde…

Polygon (MATIC)’de beklentiler

Özellikle, Polygon daha önce MATIC’in fiyat hareketi üzerinde etkisi olan ünlü kripto borsa Robinhood ile bir işbirliğini duyurmuştu. En son duyuru, perde arkasında gerçekleşen hızlı gelişmeyi vurgulamaktadır. Kripto para piyasasının oynaklığı göz önüne alındığında, yatırımcılar şimdi MATIC tokeninin yakın gelecekte işlem yapacağı fiyatı merak ediyor.

CoinMarketCap’in “Fiyat Tahminleri” aracındaki topluluk tahminlerini kullanarak Finbold tarafından 29 Eylül’de toplanan verilere göre, Polygon (MATIC)’un 31 Ekim 2022’ye kadar ortalama 0,885 ABD doları fiyatla işlem görmesi bekleniyor. Tahmin, yayınlandığı tarihte 3.713 oyla oluşturulan tahminin sonucuyla %18,56 veya +0,13$’lık bir artışı temsil ediyor.

polygon

Özellikle, 27 Eylül’de Robinhood, Web3 cüzdanının yalnızca Polygon’da piyasaya sürüleceğini duyurdu. İyimser duyuruya rağmen, MATIC tokeninin fiyatında önemli bir değişiklik olmadı. Buna rağmen, yeni lansmanın sonunda yatırımcıların görüşünde olumlu bir değişime neden olma olasılığı var. MATIC ağırlıklı duyarlılık endeksi son dört haftadır düşük aralığında kaldı.

Poligon fiyat analizi ise şu şekilde. Mütevazı performansına rağmen, MATIC’in son gelişimi oldukça umut verici. Özellikle uzun vadede MATIC’in performansını iyileştirme potansiyeline sahiptir. Şu anda, Polygon, gün içinde %0,54 ve önceki hafta boyunca %0,71 düşüşle 0,735 $ seviyesinde işlem görüyor. Son olarak, Finbold tarafından CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, MATIC’in yayınlandığı tarihte toplam piyasa değeri 6,4 milyar dolar; Ekim sonuna kadar bunu iyileştirip iyileştiremeyeceğini zaman gösterecek.

Kaynak

Etiketler: