1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriEthereum Haberleri
  3. Analistten tsunami etkisi yaratacak Ethereum yorumu!

Analistten tsunami etkisi yaratacak Ethereum yorumu!

Analistten tsunami etkisi yaratacak Ethereum yorumu!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

“Sakın, Ethereum tsunamisini kaçıranlardan olmayın!” Ünlü bir kripto para analisti, Ethereum hakkında çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. İşte analistin benzersiz Ethereum yorumu…

Kripto para analistinden benzersiz Ethereum yorumu

Kripto Quant analistlerinden Benjamin Cowen’a göre, çoğu trader Ethereum’un tsunami etkisi yaratacak fiyat hareketini kaçıracak!

Cowen, piyasa hakkında değerlendirmelerde bulunduğu son YouTube yayında 373.000 takipçisine Ethereum hakkında inanılmaz şeyler söyledi.

https://youtu.be/IJTI-vU7eZI

Analist, birçoğunun ETH’den büyük bir düzeltme beklediğini ancak aksine Ethereum’un güç kazanmaya devam edeceğini söylüyor. Analistin Ethereum yorumu şöyle:

“Dikkat edin, çoğu Ethereum’un ne kadar ileri gidebileceğini hafife alacak. Çoğu bunu hafife alacak ama yanılacaklar. Biz şimdiden 4.100 doların üzerini gördük.”

Analist bazılarının tahmin ettiği gibi, ikinci en büyük altcoini 1000$‘ın altına çekecek büyük bir düzeltmenin artık ihtimal dahilinde olmadığını söylüyor.

“Ethereum’un çok büyük bir ralli yaptığını biliyoruz … Bir noktada düzeltme yapacağız elbette. Ama sakın unutmayın: insanlar sonsuza kadar büyük bir düzeltme istiyorlar ve Sorun şu ki; insanlar yaklaşık 1000 dolara kadar devam edecek bir düzeltme talep ediyor, fakat Ethereum’un kısa vadede 900$’a düşme ihtimali çok düşük ve bir daha asla olmayacak …

Nihayetinde Ethereum tsunamisini besleyen şey, insanların büyük bir düzeltmenin olacağını düşünmeye devam etmesi. ETH ise sadece yükselmeye devam ediyor. Bu yüzden düzeltme isteyenler nihayetinde kendilerini, kapana kısılmış gibi hissediyorlar, özellikle de Ethereum’larını pump yapan bir altcoin için sattılarsa ve sonra o altcoin pump yapmayı durdurduysa. Bu yüzden pump sırasının size gelmesini bekliyorsunuz. Tsunaminin gelmesini bekleyin.”

Cowen, grafiklerine dayanarak, Ethereum’un kısa vadede 4.320 ila 5.800 dolar arasında bir seviyeye yükselmesini öngörüyor. Bununla birlikte, Ethereum’un uzun vadede 10.000$’a ulaşacağını tahmin ediyor.

ethereum yorumu Analistten tsunami etkisi yaratacak Ethereum yorumu!

Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para, Pazartesi günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.221,20$’ı kaydetti. Piyasada yaşanan mevcut düzeltme hareketine uyum sağlayan ETH de şu an için 3930 dolardan işlem görüyor. 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: