1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. 100xCoin Ağır Siklet Boksör Frank Sanchez’e Sponsor Oldu!

100xCoin Ağır Siklet Boksör Frank Sanchez’e Sponsor Oldu!

100xCoin Ağır Siklet Boksör Frank Sanchez’e Sponsor Oldu!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ABD’deki KenTheCrypto isimli kripto fenomeninin yarattığı token projesi 100xCoin, 8 Mayıs Cumartesi günü AT&T stadyumunda gerçekleştirilen ağır siklet boks maçında Frank Sanchez’e sponsor olarak televizyon yayınlarında kendisini tanıtmış oldu.


100xCoin Ağır Siklet Boksör Frank Sanchez’e Sponsor Oldu!

Son zamanlarda moda olan Binance Smart Chain token’ları SAFEMOON ve SAFEMARS’a benzer bir yapıda geliştirilen 100xCoin küresel ölçekte yatırımcılardan ilgi görüyor. Coin piyasaya çıkalı henüz bir kaç hafta olmasına rağmen toplam piyasa değeri 54 Miyon Dolar’ı geçmiş durumda.

100xcoin

100xCoin’in hızlı yükselmesi için yaratıcıları değişik bir token yakma mekanizması geliştirmiş. Buna göre 100xCoin ile yapılan her işlemde toplam arzın %3 yakılmakta. Yine her işlemde arzın %5.5’i de likidite havuzuna aktarılmakta, böylece token’ın fiyat tabanı düzenli olarak yukarı taşınıyor. Son olarak ekip coin projelerinde reklam ve tanıtımın da önemini bildiği için yapılan her işlemde arzın %1.5 kadarlık kısmını da ekibin tanıtım bütçesi cüzdanına aktarıyor. Böylece 100xCoin başarılı oldukça reklam bütçesi de giderek artmış oluyor.

Bu reklam bütçesi ile yaptıkları son hamle de ABD’de ses getirdi. 8 Mayıs Cumartesi akşamı AT&T stadyumunda meydana gelen Frank Sanchez ve Nagy Augilera ağır siklet boks maçında 100xCoin Frank Sanchez’e sponsor olmuş.

100xcoinMaçın galibi de Frank Sanchez olunca 100xCoin bol bol TV ekranlarında görüntülenmiş oldu. 

Aşağıda Frank Sanchez ve Nagy Augilera maçının özetini görüyoruz. Özellikle 3’üncü raunt izlemeye değer. Maçın galibi Frank Sanchez’nın şortunda 100xCoin reklamı oldukça dikkat çekiyor.

100xCoin’i Binance’in merkeziyetsiz borsası Pancakeswap’tan almak mümkün. Coinmarketcap, Coingecko ve Coinbase’in takip sitelerinde listelenmeye başlanan 100xCoin aynı zamanda Probit borsası ya da Bkex borsasından da alınabiliyor. 

100xcoin

Projeyi merak edenler gelişmeleri takip etmek için 100xCoin sitesine bakabilir: https://www.100xcoin.io/

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.