1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Kripto para analistinden patlamaya hazır 3 altcoin önerisi!

Kripto para analistinden patlamaya hazır 3 altcoin önerisi!

Kripto para analistinden patlamaya hazır 3 altcoin önerisi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto para analisti, boğa koşusuna devam etmeye hazırlanan ve alım sinyalleri veren 3 altcoin hakkında konuştu.

İşte yükselişe hazırlanan 3 altcoin!

Youtube’da yayınlanan son programında, Van de Poppe, 2. katman ağı SKALE’in yerel tokeni SKL’nin, Bitcoin karşısında (SKLBTC paritesinin) büyük bir kar potansiyeli barındırdığını söylüyor. Analiste göre, 0.0000079 seviyesi, long pozisyon açmak için önemli bir giriş noktası olabilir.

https://youtu.be/KtaNT74Cgbo

 

“…Çöküşlerde bile tonlarca para kazanabilirsiniz. Ancak likiditeye sahip olmanız gerekiyor. Tabi bir de cesaretiniz olmalı. Eğer bunlara sahipseniz, o zaman büyük miktarda alım satım ve yatırım yapabilirsiniz.”

 

Kripto para analistinden patlamaya hazır 3 altcoin önerisi!

Analistin radarındaki bir diğer kripto ise, son beş ayda %11,200 oranında artış kaydeden ve milyarder Mark Cuban’ın yatırım yaptığı, Ethereum tabanlı ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) var. Van de Poppe’ye göre MATIC/BTC, 0,000045 seviyesinde çok güzel bir giriş fırsatı sunuyor.

Analistin ilgilendiği son kripto ise, merkezsiz borç verme platformu Kava. Poppe, KAVABTC’de, 0.00008 seviyesini ideal bir giriş noktası olarak görüyor. Ayrıca 100 ve 200 günlük hareketli ortalamaların desteğe dönüştüğünü ve bunun da yeni zirvelere doğru bir ralli için harika bir onay olacağını söylüyor.

“Bir daha büyük bir düşüşle karşılaştığınızda bunu kullanın. Birçok altcoinin de aynı şeyi yapacağını tahmin ediyorum. KAVA da buna örnek olarak gösterilebilir. Bu dönemde 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların altında kaldı. DIA ve SWIPE da öyle yaptı.

Ancak burada olduğu gibi tekrar kırdığında ve tekrar geri döndüğünde, 0.00011’deki direnci dördüncü kez test etmesi çok güçlü bir ihtimal. Bu direnci dördüncü kez test edersek, 0.00018 BTC’deki direnç bölgesine doğru bir kırılma yapacağını düşünüyorum.”

Kaynak