1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analistten Ethereum yatırımcılarına kritik uyarı!

Ünlü analistten Ethereum yatırımcılarına kritik uyarı!

Ünlü analistten Ethereum yatırımcılarına kritik uyarı!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü analist Benjamin Cowen, Ethereum yatırımcılarını kötü senaryo için uyardı. Analistin açıklamaları ve Ethereum’a ilişkin teknik detaylar yazımızda.

Ünlü analistten Ethereum yatırımcılarına kritik uyarı!

Kripto para piyasası haftanın ilk gününe kötü başladı. Özellikle Ethreum’da geçtiğimiz aydan bu yana devam eden yükseliş görünümü sona erdi. Altcoinlerin lideri son yedi günde %17 değer kaybetti.

İlgili: Ethereum nedir, geleceği nasıl?

Yaklaşan Ethereum 2.0’a geçiş öncesi piyasada gözler Ethereum’a çevrilmiş durumda.  Ünlü kripto analisti Benjamin Cowen, 750 binden fazla abonesi bulunan Youtube kanalında Ethereum’un teknik verilerini ele aldı ve yatırımcıları kötü Ethereum senaryosuna karşı uyardı.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Yeni bir strateji oturumunda Cowen, 400 ila 800 dolar arasındaki potansiyel düşüşün ETH için görebileceğimiz en kötü senaryo olacağını dile getirdi. Ancak analist, bu düşüşün Ethereum boğaları için önemli bir avantaj olabileceğini de sözlerine ekledi.

“Bazı insanlar bana Ethereum’daki en kötü senaryomun ne olduğunu sordu. Bunun için logaritmik regresyon bandına bakar ve 400 dolar ile 800 dolar arasındaki düşüşün muhtemelen Ether için en kötü senaryo olduğunu söylerdim. Ancak bu düşüşe bir ömür boyu potansiyel bir birikim aşaması olarak bakardım.”

Öte yandan Cowen, Ethereum’un Federal Rezerv para politikasını gevşetirken merakla beklenen güncellemesinin gerçekleşmesi durumunda yükselişe devam edebileceğini ve farklı bir yol izleyebileceğini belirtti.

“Eğer Ethereum burada reddedilir ve gider ve daha düşük bir düşüş yaşarsa, bunun muhtemelen yaşam boyu birikim aşaması için daha iyi bir aday olduğunu düşünürdüm. Öte yandan, Ethereum toparlanır ve iş kanıtından hisse kanıtına geçiş şaşırtıcı bir şekilde sorunsuz bir şekilde gerçekleşirse durum tersine dönebilir.”

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin https://www.comedianjoshwolf.com/ kısa süre önce Ethereum yükseltmesinin 15 Eylül’de gerçekleşeceğini belirtti. Ethereum, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1,563 dolardan işlem görüyor. Ether, son 24 saat içerisinde %3,64 değer kaybetti.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Günlük Ethereum (ETH) fiyat hareketleri

ethereum

 

 

Kaynak

 

Etiketler: