1. Home
  2. Güncel Haber
  3. Analistten bu Metaverse tokeni ile ilgili boğa öngörü

Analistten bu Metaverse tokeni ile ilgili boğa öngörü

Analistten bu Metaverse tokeni ile ilgili boğa öngörü
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto para yorumları ve piyasa analizleri programı Coin Bureau, “oyna kazan” sektörü ile ilgili bir yorum paylaştı. Öyle görünüyor ki bir Metaverse tokeni ile ilgili boğa beklentileri yüksek.


Analistten bu Metaverse tokeni ile ilgili boğa öngörü

Son Youtube videosunda, Coin Bureau’nun “Guy” ismini kullanan sunucusu, kanalın 1.78 milyon abonesine GALA tokenden bahsetti. Bu token, Gala oyun ekosisteminde kullanılan başlıca kripto para. Analiste göre, bu Metaverse tokeni yeni bir boğa rallisine hazırlanıyor.

Guy’a göre, GALA token diğer oyun tokenleri arasında seçiliyor. Ayrıca oyna ve kazan sektörü hızla büyüyor ki kripto para piyasasında önemli bir yere sahip olacak.

İlgili – Gala nedir ve geleceği nasıl? Güncel Gala token haber ve gelişmeleri

Gala nedir ve geleceği nasıl? Güncel Gala token haber ve gelişmeleri

Gala Games, Ethereum üzerinde kurulan blockchain tabanlı bir oyun platformu olarak çalışıyor. Oyun oynama dışında kullanıcılar kazandıkları nesneleri satabiliyor, ticaretini yayabiliyor ya da onları birer non-fungible token (NFT) gibi alabiliyorlar.

Guy’a göre GALA tokende büyük bir potansiyel var. Şöyle ki bu büyüme ile Axie Infinity (AXS) karşısına rakip olarak çıkabilir.

İlgili – Axie Infinity nedir ve AXS coinin geleceği nasıl?

Coin Bureau’nun sunucusu şöyle diyor:

“GALA’nın piyasa değerinin doğru olduğunu kabul edersek, bu alanda diğer kripto paralar ile kıyaslandığında hala büyümeye yeri var. Şimdi doğal olarak bu alanda lider Axie Infinity. Eğer GALA da AXS’yi yakalarsa, 2 kat yükselmiş olacak. Tabii AXS piyasa değerinin aynı kalacağını farz edersek.”

Guy GALA token ile ilgili boğa yorumlar paylaşıyor. Yine de bir uyarıda bulunuyor. Analiste göre eğer proje çok fazla yerel tokeninden basarsa bu GALA için zararlı olacak. GALA ekibi oyunu milyonlarca tokene boğmaya çalışıyor.

Kaynak