Loading...
btc
BTC
0.41%
Bitcoin
63.687,33 USDT
eth
ETH
-0.36%
Ethereum
3.090,91 USDT
bch
BCH
-3.78%
Bitcoin Cash
489,08 USDT
xrp
XRP
-0.12%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
2.33%
Litecoin
79,91 USDT
bnb
BNB
-2.06%
Binance Coin
541,34 USDT
sol
SOL
-1.45%
Solana
136,52 USDT
avax
AVAX
-1.09%
Avalanche
34,78 USDT
ada
ADA
-0.38%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
0.1%
Poladot
6,71 USDT
doge
DOGE
-3.15%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
3.55%
Shiba Inu
0,00 USDT

Analistten bu Metaverse tokeni ile ilgili boğa öngörü

En güncel Enjin fiyat tahmini - 2022-2030
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para yorumları ve piyasa analizleri programı Coin Bureau, “oyna kazan” sektörü ile ilgili bir yorum paylaştı. Öyle görünüyor ki bir Metaverse tokeni ile ilgili boğa beklentileri yüksek.


Analistten bu Metaverse tokeni ile ilgili boğa öngörü

Son Youtube videosunda, Coin Bureau’nun “Guy” ismini kullanan sunucusu, kanalın 1.78 milyon abonesine GALA tokenden bahsetti. Bu token, Gala oyun ekosisteminde kullanılan başlıca kripto para. Analiste göre, bu Metaverse tokeni yeni bir boğa rallisine hazırlanıyor.

Guy’a göre, GALA token diğer oyun tokenleri arasında seçiliyor. Ayrıca oyna ve kazan sektörü hızla büyüyor ki kripto para piyasasında önemli bir yere sahip olacak.

İlgili – Gala nedir ve geleceği nasıl? Güncel Gala token haber ve gelişmeleri

Gala nedir ve geleceği nasıl? Güncel Gala token haber ve gelişmeleri

Gala Games, Ethereum üzerinde kurulan blockchain tabanlı bir oyun platformu olarak çalışıyor. Oyun oynama dışında kullanıcılar kazandıkları nesneleri satabiliyor, ticaretini yayabiliyor ya da onları birer non-fungible token (NFT) gibi alabiliyorlar.

Guy’a göre GALA tokende büyük bir potansiyel var. Şöyle ki bu büyüme ile Axie Infinity (AXS) karşısına rakip olarak çıkabilir.

İlgili – Axie Infinity nedir ve AXS coinin geleceği nasıl?

Coin Bureau’nun sunucusu şöyle diyor:

“GALA’nın piyasa değerinin doğru olduğunu kabul edersek, bu alanda diğer kripto paralar ile kıyaslandığında hala büyümeye yeri var. Şimdi doğal olarak bu alanda lider Axie Infinity. Eğer GALA da AXS’yi yakalarsa, 2 kat yükselmiş olacak. Tabii AXS piyasa değerinin aynı kalacağını farz edersek.”

Guy GALA token ile ilgili boğa yorumlar paylaşıyor. Yine de bir uyarıda bulunuyor. Analiste göre eğer proje çok fazla yerel tokeninden basarsa bu GALA için zararlı olacak. GALA ekibi oyunu milyonlarca tokene boğmaya çalışıyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.