1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Analistlerden ayı piyasası bitince müthiş Bitcoin fiyat tahmini

Analistlerden ayı piyasası bitince müthiş Bitcoin fiyat tahmini

Analistlerden ayı piyasası bitince müthiş Bitcoin fiyat tahmini
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin ve kripto para piyasası şu an ayı piyasası yaşıyor. Ancak sektörün önde gelen uzmanları BTC fiyat tahminleri konusunda pozitif. Onlara göre BTC 100,000 doları görecek. Yakın vadede yaşanacaklar konusunda da önemli yorumları var.


Analistlerden ayı piyasası bitince Bitcoin fiyat tahmini

Bloomberg Intelligence’in kıdemli emtia uzmanı Mike McGlone, Bitcoin fiyatının 100,000 dolar seviyesine 2025 yılında ulaşacağı tahminini dile getiriyor. Ayrıca kripto para piyasasının “boğalarda canlanma” sonrası yeniden yükseliş trendine kavuşmasını bekliyor. Popüler trader Credible Crypto da McGlone’un bu öngörüsüne katılıyor.

McGlone aynı zamanda Bitcoin’deki geri dönüşün başlamak üzere olduğunu söylüyor. Aynı zamanda mevcut ayı piyasasının son dört ayda görülen enflasyondaki dramatik yükselişin bir yansıması olduğunu belirtiyor.

İlgili – Güncel Bitcoin fiyat tahmini ve BTC gelecek beklentisi 2022- 2025

Bitcoin üstün performans yörüngesine dönecek

Analistlerden ayı piyasası bitince müthiş Bitcoin fiyat tahmini

Bloomberg Intelligence’in kıdemli emtia uzmanı Mike McGlone, ayı piyasası bitince Bitcoin’in yeniden roket yükselişi ile dünyanın en değerli varlığına dönüşeceğini belirtiyor. McGlone şöyle açıklıyor:

“Bitcoin’in üstün performans yörüngesini sürdüren ilk varlık olmasını bekliyorum.”

Yine de birçok uzman, kısa vadede BTC/USD paritesinde düşüş olacağı konusunda uyarıyor. Boğa görüşler ise daha çok uzun vade için geçerli. Kısa vadede düşüş beklentisinin başlıca sebebi ise makro ekonomik faktörler.

Bitcoin, yılın başından bu yana zorlu bir süreçten geçti. Ancak analistler BTC fiyatının 100,000 dolar olacağını düşünüyor. Bu konuda kesin konuşuyorlar. Bu seviyeyi görmesi ise sadece zaman meselesi.

İlgili – Bitcoin fiyatının desteğe çevirmesi gereken kritik seviye: Güncel BTC teknik analizi

Alman bankası da BTC 100,000 dolar diyor

Bu arada Alman bankası bir araştırma yaptı. Burada BTC yatırımcılarının yaklaşık yüzde 25’inin lider kripto paranın beş yıl içinde 100,000 doları göreceği tahmini ortaya çıkıyor.

Bloomber analisti McGlone da benzer bir tahmin dile getirmişti.

Kaynak

Etiketler: