1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analiste göre bu düşük değerli altcoinler 2022’de 100x yapabilir!

Ünlü analiste göre bu düşük değerli altcoinler 2022’de 100x yapabilir!

Ünlü analiste göre bu düşük değerli altcoinler 2022’de 100x yapabilir!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti 2022’de 100 kat büyüyebileceğini düşündüğü düşük değerli altcoinleri sıraladı. Altcoinlere ilişkin detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ünlü analiste göre bu düşük değerli altcoinler 2022’de 100x yapabilir!

Kripto para piyasası geçtiğimiz yılın aralık ayından bu yana genel olarak düşüş eğiliminde. Yatırımcıların 2022’ye girerken beklediği yükseliş henüz başlamadı. Ünlü kripto analisti Joe Parys, bu seviyeleri bir fırsat olarak görüyor. Kripto analisti, düşük değere sahip olan ve 2022’de 100 kat artabileceğini düşündüğü altcoinleri takipçileri ile paylaştı.

Açgözlülük ve Korku Endeksi şu anda 23’te. Bu tüccarların piyasa hakkında aşırı korku içinde olduklarını gösteriyor. Ancak bazı yatırımcılar ise bu seviyeleri fırsata çeviriyor. Dilerseniz analistin alım fırsatı olarak gördüğü altcoinlere göz atalım.

Listenin ilk sırasında geçtiğimiz yılın yıldızlarından biri var. 2021 yılında %159 değer kazanan DOT için analist 2022’de bir patlama öngörüyor. Polkadot yazım anında 24,24 dolarda oturuyor ve sadece birkaç ay önce tüm zamanların en yüksek seviyesi 53 dolar seviyesindeydi. 2022’de Polkadot üzerine daha fazla proje inşa edilecek. Bu da DOT’un değerini artıracak bir katalizör olacak.

Polkadot fiyat tahmini

altcoin Ünlü analiste göre bu düşük değerli altcoinler 2022’de 100x yapabilir!

İlgili: Polkadot fiyat tahmini

Analistin listesinin ikinci sırasında ise kasım geçtiğimi yıl ekim ayında yaptığı patlama ile dikkatleri üzerine çeken Shiba Inu bulunuyor. Arkasına güçlü bir sosyal medya desteği alan meme kripto analistin 2022 listesinde bulunuyor. Shiba’nın sahip olduğu 0,000028 dolarlık değer bir alım fırsatı olarak görülüyor. Shiba, 2021 yılında büyük bir değer artışı yakaladı. 2022 yılında kripto paranın artan benimsenmesi ile bunun süreceği değerlendiriliyor.

Shiba Inu yıllık grafik

altcoin Ünlü analiste göre bu düşük değerli altcoinler 2022’de 100x yapabilir!

İlgili: Shiba fiyat tahmini

Listenin son sırasında ise PancakeSwap (CAKE) bulunuyor. PancakeSwap, kullanıcıların token alışverişinde bulunmasına, çiftçilik yoluyla likidite sağlamasına ve karşılığında ücret almasına olanak tanıyan bir AMM – DeFi uygulamasıdır.

İlgili: PancakeSwap (CAKE) fiyat tahmini

PancakeSwap, bir likidite havuzuna karşı işlem yapmak için otomatik bir piyasa yapıcı modeli kullanır. CAKE, 2,6 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri ile 10,37 dolardan el değiştiriyor. Eylül 2020’de piyasaya sürülen CAKE, büyüme potansiyeli ile dikkat çekiyor.

PancakeSwap fiyat tahmini

altcoin Ünlü analiste göre bu düşük değerli altcoinler 2022’de 100x yapabilir!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: