1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analiste göre bu coinler aralıkta yükselişe geçecek!

Ünlü analiste göre bu coinler aralıkta yükselişe geçecek!

Ünlü analiste göre bu coinler aralıkta yükselişe geçecek!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Ben Armstrog, aralık ayında yükselişe geçeceğini düşündüğü coinleri takipçileri ile paylaştı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu coinler aralıkta yükselişe geçecek!

Kripto piyasası aralık ayının ilk gününü yeşil bir tablo ile karşıladı. Bitcoin, 57,000 dolar seviyesinde işlem görürken Ethereum, günün yıldızı oldu. ETH, yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyelerini görmek için yükselişe devam ediyor. Altcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 4,722 dolardan işlem görüyor. Solana’da güne iyi başlayan kripto paraların başında geliyor. %7 değer kazanan SOL, 213 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Ünlü kripto analisti Ben Armstrong, kripto piyasasının bu görünümü içerisinde alık ayında yükseliş beklediği altcoinleri yeni bir Youtube yayınında aboneleri ile paylaştı. Armstrong’un listesini sizler için derledik.

coin

Analistin listesinin başında Polygon (MATIC) ve Ethereum (ETH) bulunuyor. Ünlü analist, 2021 yılının Ethereum için çok verimli bir yıl olduğunu vurguladı. Ethereum’un akıllı sözleşmeler ve NFT’ler ile kriptoyu kitlelerle tanıştırığını belirten ünlü analist, Ether’in yükselişe devam edeceğini belirtti. Armstrog, aralık ayında ETH ve MATIC için 2x’lik bir öngörüde bulunuyor.

İlgili: Etherum fiyat tahmini

Listenin ikinci sırasında Kadena (KDA) bulunuyor. Son bir yılda %7,000’lik bir artış gösteren KDA’nın henüz tavan fiyatı görmediğini belirten analist. Kadena projesinin Solana’yı takip ettiğini iddia ediyorsa 10 kat daha büyümesi gerektiğini belirtiyor.

Armstrong’un listesi Metaverse tabanlı kripto para Sandbox (SAND) ile devam ediyor. SAND’ın son iki aydaki artışına dikkat çeken Armstrog, Oyun tabanlı kripto paranın Axie Infinty’nin başarısını yakalayabileceğini ve hala yolunun olduğunu savunuyor. SAND, yazım anında 6,69 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Sandbox (SAND) nedir, geleceği nasıl?

Listenin sonuncu sırasında bu yılın ikinci yarısında yaptığı çıkışla dikkatleri üzerine çeken Avalanche (AVAX) bulunuyor. Analist, AVAX’ın kullanım kolaylığına ve projelerine dikkat çekerek 200 doları aşabileceğine inandığını belirtiyor.

Kaynak

Etiketler: