1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analiste göre 2023 bu altcoin için büyük yıl olacak!

Ünlü analiste göre 2023 bu altcoin için büyük yıl olacak!

Ünlü analiste göre 2023 bu altcoin için büyük yıl olacak!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analiz kanalı Coin Bureau’dan Guy, 2023 yılının bir altcoin için büyük bir yıl olacağını tahmin etti. Analistin tahminin detayları haberimizde.

Ünlü analiste göre 2023 bu altcoin için büyük yıl olacak!

Kripto para piyasası için her açıdan hayal kırıklığı ile geçen bir yılın son günlerini geçiriyoruz. Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde piyasa için her şey olumlu giderken bu yıl boyunca piyasa kan ağladı. Ardı ardına gelen büyük iflaslar piyasanın güvenini sarstı. Terra (LUNA) ve FTX borsasının çöküşleri piyasayı alt üst eden en önemli gelişmelerin başında geliyor.

Piyasa için olumsuzluklarla dolu bir yıldan sonra ünlü kripto analiz kanalı Coin Bureau’nun analisti Guy, 2023 yılının bir altcoin için çok büyük bir yıl olabileceğini tahmin etti.

Analist, piyasalar yeni bir yıla hazırlanırken Ethereum (ETH) ve Polkadot (DOT) için tahminlerini açıkladı.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Guy, yeni bir Soru-Cevap güncellemesinde, milyarlarca dolarlık ETH’nin kilidinin açılmasının  ETH’nin stake edilme motivasyonunu artıracağını ve  Şangay yükseltmesinin 2023’ü lider akıllı sözleşme platformu için büyük bir yıl yapabileceğini söylüyor. Guy’a göre yatırımcılar milyarlarca dolar değerinde ETH’nin kilidinin açıldığını gördüklerinde, bu onları kripto paralarını endişesiz bir şekilde stake etmeye teşvik edebilir.

“ETH’nin gerçekten de stake edilebileceğini ve kolayca satılabileceğini gördüklerinde, bu yatırımcıları stake etmeye teşvik edebilir. Şimdi, eğer bir miktar satış görürsek, kısa vadede biraz düşüş olursa hiç şaşırmam. Ama ETH’nin geleceğinin çok ama çok parlak olduğunu düşünüyorum. Fiyat tahmini, bilmiyorum. 2023’te beş haneli bir ETH göreceğimizi sanmıyorum ama bence uzun vadede mümkün.”

Polkadot için de değerlendirmede bulunan analist, Polkadot kurucusu Gavin Wood’u merkeziyetsizlik çabaları ve güçlü geliştirici topluluğu dahil olmak üzere birçok noktada güçlü gördüğünü belirtti. Guy, DOT’un daha fazla kullanım alanına sahip olabileceğini düşünüyor.

İlgili: Polkadot fiyat tahmini

Ethereum, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1.214 dolardan işlem görürken. Polkadot (DOT), 4,52 dolardan fiyatlanıyor.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: