Loading...
btc
BTC
-1.3%
Bitcoin
64.030,62 USDT
eth
ETH
-0.18%
Ethereum
3.506,61 USDT
bch
BCH
0.54%
Bitcoin Cash
391,93 USDT
xrp
XRP
0.52%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-2.28%
Litecoin
72,99 USDT
bnb
BNB
-0.1%
Binance Coin
587,09 USDT
sol
SOL
-0.71%
Solana
132,62 USDT
avax
AVAX
1.08%
Avalanche
27,88 USDT
ada
ADA
0.19%
Cardano
0,39 USDT
dot
DOT
0.5%
Poladot
5,67 USDT
doge
DOGE
-0.05%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-0.18%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü analiste göre 2023 bu altcoin için büyük yıl olacak!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analiz kanalı Coin Bureau’dan Guy, 2023 yılının bir altcoin için büyük bir yıl olacağını tahmin etti. Analistin tahminin detayları haberimizde.

Ünlü analiste göre 2023 bu altcoin için büyük yıl olacak!

Kripto para piyasası için her açıdan hayal kırıklığı ile geçen bir yılın son günlerini geçiriyoruz. Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde piyasa için her şey olumlu giderken bu yıl boyunca piyasa kan ağladı. Ardı ardına gelen büyük iflaslar piyasanın güvenini sarstı. Terra (LUNA) ve FTX borsasının çöküşleri piyasayı alt üst eden en önemli gelişmelerin başında geliyor.

Piyasa için olumsuzluklarla dolu bir yıldan sonra ünlü kripto analiz kanalı Coin Bureau’nun analisti Guy, 2023 yılının bir altcoin için çok büyük bir yıl olabileceğini tahmin etti.

Analist, piyasalar yeni bir yıla hazırlanırken Ethereum (ETH) ve Polkadot (DOT) için tahminlerini açıkladı.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Guy, yeni bir Soru-Cevap güncellemesinde, milyarlarca dolarlık ETH’nin kilidinin açılmasının  ETH’nin stake edilme motivasyonunu artıracağını ve  Şangay yükseltmesinin 2023’ü lider akıllı sözleşme platformu için büyük bir yıl yapabileceğini söylüyor. Guy’a göre yatırımcılar milyarlarca dolar değerinde ETH’nin kilidinin açıldığını gördüklerinde, bu onları kripto paralarını endişesiz bir şekilde stake etmeye teşvik edebilir.

“ETH’nin gerçekten de stake edilebileceğini ve kolayca satılabileceğini gördüklerinde, bu yatırımcıları stake etmeye teşvik edebilir. Şimdi, eğer bir miktar satış görürsek, kısa vadede biraz düşüş olursa hiç şaşırmam. Ama ETH’nin geleceğinin çok ama çok parlak olduğunu düşünüyorum. Fiyat tahmini, bilmiyorum. 2023’te beş haneli bir ETH göreceğimizi sanmıyorum ama bence uzun vadede mümkün.”

Polkadot için de değerlendirmede bulunan analist, Polkadot kurucusu Gavin Wood’u merkeziyetsizlik çabaları ve güçlü geliştirici topluluğu dahil olmak üzere birçok noktada güçlü gördüğünü belirtti. Guy, DOT’un daha fazla kullanım alanına sahip olabileceğini düşünüyor.

İlgili: Polkadot fiyat tahmini

Ethereum, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1.214 dolardan işlem görürken. Polkadot (DOT), 4,52 dolardan fiyatlanıyor.

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.