1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Analist Van de Poppe’tan 5 altcoin için ralli tahmini: LINK, DOT…

Analist Van de Poppe’tan 5 altcoin için ralli tahmini: LINK, DOT…

Analist Van de Poppe’tan 5 altcoin için ralli tahmini: LINK, DOT…
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto para analisti Michael van de Poppe, beş altcoin için ralli beklentisini paylaşıyor. Analistin Chainlink (LINK), Polkadot (DOT) ve diğer 3 altcoin için fiyat hedeflerine bakalım.


Analist Van de Poppe’tan 5 altcoin için ralli tahmini: LINK, DOT…

Popüler kripto para analisti Michael van de Poppe, beş altcoin için ralli tahmini yaptı. Ralli beklediği kripto paralar şöyle: Chainlink (LINK), Polkadot (DOT), Binance Coin (BNB), Cosmos (ATOM) ve SKALE (SKL).

Van de Poppe, yeni Youtube videosu üzerinden 163.000 abonesine yaptığı açıklamada, Chainlink’in ilk önce yüzde 20 oranında düşüş yaşayacağını ve ardından da ralli yapacağını söylüyor. Şöyle açıklıyor:

“Muhtemelen Chainlink fiyatı ilk önce 4,5 dolar ile 5 dolar civarında dip yapacak. Buna çok yakınız. Ardından ise 2023 rahatlama rallisi gelecek. Bu ralli sırasında ise fiyat 17 dolar civarında bir seviyeye ulaşacak.”

Chainlink şu an 5,62 dolardan işlem görüyor.

Analistin listesinde sırada Polkadot var. Ona göre DOT coin mevcut 4,51 dolar seviyesinden yüzde 342 oranında ralli yapabilir. Şöyle diyor:

“Eğer bir rahatlama rallisi olacaksa portföye eklenebilecek coinlerden biri de keskinlikle Polkadot. DOT coinde ralli durumunda ise fiyat 16 dolar ile 24 dolar arasında bir hedefe sahip.”

İlgili – Polkadot nedir ve DOT coinin geleceği nasıl?

polkadot

Van de Poppe, Cosmos’un zaten ralli yaptığını ve devam edebileceğini söylüyor. Şöyle diyor:

“Burada zirve testi var. Şimdi yeniden konsolide oluyor. Bir kere yeniden zirve kırılması (25,97 dolarda) olursa bu sefer 35 dolar civarında seviyeye doğru yükseliş devam edebilir. Tıpkı 2019 ve 2020’deki gibi bir rahatlama rallisi gelebilir.”

Cosmos şu an 10,10 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Kripto analistten Bitcoin için ‘büyük geri dönüş sinyali’ açıklaması

Sırada kripto para borsası Binance’in yerel coini olan BNB var. Analiste göre BNB mevcut seviyelerde destek buldu. Van de Poppe’un grafiğine göre BNB fiyatı Haziran ayında 400 dolara ulaşabilir.

BNB şu an 245 dolardan işlem görüyor.

Son olarak analistin listesinde SKALE var. Eğer fiyat kilit 0,0250 dolar seviyesini kırabilirse yükselmeye devam eder. Şöyle açıklıyor:

“Eğer 0,025 dolar seviyesini kırabilirse 0,20 dolara doğru ralli başlayabilir. Eğer küçük miktarda portföye konulursa bu yıl bu coinde 8x ile 12x arasında bir yükseliş görebiliriz.”

İlgili – Aylık bazda %30 ve %40 kazandıran 2 büyük altcoin

Kaynak

Etiketler: