fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Analist patlamaya hazır 2 kripto parayı açıkladı!

Analist patlamaya hazır 2 kripto parayı açıkladı!

Analist patlamaya hazır 2 kripto parayı açıkladı!
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir kripto para analisti, bu 2 kripto para için akümülasyon aşamasının sona ermek üzere olduğunu ve yükseliş zamanının geldiğini iddia ediyor.

İşte yükselişe hazırlanan 2 kripto para!

Popüler kripto analisti Credible Crypto, Twitter’da 232.800 takipçisine XRP ve Hedera Hashgraph (HBAR)’ı yükseliş trendini ateşlemeye hazır iki dijital varlık olarak gördüğünü söylüyor.

https://twitter.com/CredibleCrypto/status/1433566906984792064

“Sepetlerinize HBAR ve XRP doldurmak için zaman azalıyor. İyi doldurun. Ay’a kadar çıkacağız, daha önümüzde uzun bir yol var.”

CoinGecko verilerine göre XRP, yazımızı yayına hazırladığımız sırada, 1,29 dolardan işlem görüyor. Haftalık bazda %9’dan fazla artış elde eden dijital varlık, geçen aydan bu yana %76’dan fazla değer kazandı.

Analist patlamaya hazır 2 kripto parayı açıkladı!

 

Merkezsiz ağ Hedera Hashgraph’ın yerel tokeni HBAR şu anda, 0.283639$’dan işlem görüyor ve son yedi gün içinde %12 ve geçen aydan bu yana ise %30’dan fazla arttı.

https://twitter.com/CredibleCrypto/status/1433574109158395905

Credible Crypto, XRP ve HBAR’ın, geçtiğimiz ay %310’dan fazla artışla odak noktası haline gelen akıllı sözleşme platformu Solana’dan (SOL) daha yüksek bir yatırım getirisi sağlayacağını düşünüyor.

 

Analist patlamaya hazır 2 kripto parayı açıkladı!

“SOL daha yeni bir kripto para ve bu onun ilk boğa koşusu. Zaten iki-üç boğa koşusu atlatan büyük paraların piyasa değerine ulaşmasını beklemiyorum. SOL zaten şu anda fiyat keşfinde (en büyük kazançların gerçekleştiği yer), XRP ise henüz oraya ulaşamadı.”

Analist ayrıca Cardano‘dan HBAR’a geçeceğini söyledi. Nitekim ADA, bu ay planlanan Alonzo yükseltmesi yaklaşırken, son 30 günde %113’ten fazla yükseldi.

Bu arada kısa vadede analist, XRP’nin 1.50$’daki ilk dirence yükselebileceğini tahmin ediyor:

“1,25 dolarlık mevcut seviyeler artık geride kalacak. Arz alanını kırdık, düşüş trendi çizgimizi aştık, her ikisini de destek olarak yeniden test ettik. Bitcoin aşağı yönlü herhangi bir düzensiz hareket yapmadığı sürece, 1,50$’ı kırmamız gerekiyor.”

2 kripto para Analist patlamaya hazır 2 kripto parayı açıkladı!
Kaynak: Credible Crypto/Twitter

 

Ayrıca HBAR’ın önemli bir direnç alanını aştığında uçacağını da söylüyor.

“Aynen! 0,28-0,35 dolar bölgesi kilit direnç! Burayı geç ve uçalım.”

2 kripto para Analist patlamaya hazır 2 kripto parayı açıkladı!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.