1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bitcoin ve Ethereum bu ay kaç dolar olacak? İşte tahminler

Bitcoin ve Ethereum bu ay kaç dolar olacak? İşte tahminler

Bitcoin ve Ethereum bu ay kaç dolar olacak? İşte tahminler
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin 50,000 doların üzerine çıktı. Ethereum ise 4,000 dolara yaklaştı. Piyasanın lokomotifi iki kripto para eylül ayında hangi seviyelere çıkacak? Tahminler ve detayları haberimizde.

Bitcoin ve Ethereum bu ay kaç dolar olacak? İşte tahminler

Bitcoin ve Ethereum hafta sonuna da yükselişle başladı. Lider kripto para birimi 50,000 doların üzerinde kalmaya devam ederken yazım anında 50,205 dolardan işlem gördü. Ethereum ise 3,915 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin uzun bir süre 47,000-49,500 dolar arasında yatay bir seyir izledi. Ethereum ise 3,250-3,350 dolar arasında konsolide oldu. Ancak iki kripto parada direnç seviyelerini kırmayı başardı.

Bkz: İşte boğa sezonunun biteceği tarih

Bitcoin için bundan sonraki en önemli direnç seviyesi 51,000 dolar. BTC için kritik destek seviyesi ise 47,000 dolar olarak görülüyor. Ünlü analist Michael Van de Poppe, bu direnç noktasının aşılması durumunda 58,000 ve 60,000 dolarlık seviyelerin görülmesinin muhtemel olduğunu belirtti.

Bu durumda, bu hafta önemli kazanımlar elde eden kripto para birimlerinin BTC’ye çok fazla zemin kaybedebileceğini de sözlerine ekledi.

Ethereum fiyat tahmini

Altcoinlerin lideri olan Ethereum Londra güncellemesinin ardından 3 eylülde mayıs ayından beri ilk defa 4,000 doları gördü. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,362 dolara yaklaştı.

Analist Van De Poppe, yakın tarihli bir tweet’te Ethereum’u pazarın lideri olarak nitelendiriyor.

Bitcoin ve Ethereum ile ilgili yorum yapan analist sadece Poppe değil. The Cryptomist olarak bilinen ünlü analistte hem Bitcoin hem de Ethereum için bu ayki tahmini paylaştı ve Bitcoin’in 60,000 dolara Ethereum’un ise 5,000 dolara yükseleceğini belirtti.

Hem Bitcoin hem de Ethereum ile ilgili teknik analizlere detaylı verilere ve uzmanların tahminlerine Koinmedya.com’dan ulaşabilirsiniz.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.